کد خبر: 51413 A

برایان کرانستون از احتمال بازگشت به دنیای "برکینگ بد" گفته است.

ایران آرت: برایان کرانستون که در خلال سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در سریال "برکینگ بد" نقش "والتر وایت" سلطان تولید مواد مخدر را بازی کرد می‌گوید مشتاق است در سریال "بهتر است با سال تماس بگیرید" دوباره این نقش را تکرار کند. 

کرانستون به تازگی در مصاحبه با "کلایدر" گفته است: "حاضرم بلافاصله انجامش دهم. اما هنوز این اتفاق نیفتاده، و باید دید چه پیش خواهد آمد. نمی‌دانم. هنوز یک فصل دیگر از سریال ["بهتر است با سال تماس بگیرید"] باقی مانده و باید دید چه پیش خواهد آمد."

به گزارش 30نما، شبکه‌ی AMC اعلام کرده است که این سریال پیش‌درآمد تحسین‌شده و برنده‌ی امی با فصل ششم به پایان می‌رسد. این فصل قرار است در سال ۲۰۲۱ روی ایر برود اما فیلمبرداری آن به علت شیوع ویروس کرونا به تأخیر افتاده. کرانستون می‌گوید:‌‌ "اگر "وینس گیلیگان" و "پیتر گولد" که تهیه‌کنندگان اجرایی سریال هستند از من بخواهند بازی کنم بازی می‌کنم."

کرانستون فاش می‌کند که تاکنون چندین بار از او درخواست شده که بعضی از اپیزودهای "بهتر است با سال تماس بگیرید" را کارگردانی کند. او می‌گوید: "در تمامی فصل‌ها از من خواسته‌اند که یک اپیزود را کارگردانی کنم اما امکانش وجود نداشت چرا که به یک نمایش یا یک فیلم یا یک پروژه‌ی دیگر متعهد بوده‌ام. اما عاشق این سریال هستم. فوق‌العاده است."

پیش‌درآمد "بهتر است با سال تماس بگیرید" بر روی شخصیت "جیمی مک‌گیل" با بازی "باب اودنکرک" متمرکز است که با نام مستعار "سال گودمن" وکالت می‌کند و در داستان "برکینگ بد" نقشی کلیدی داشت.

کرانستون به تازگی در سریال "عالیجناب" شبکه‌ی شوتایم در نقش یک قاضی ظاهر شده.

 

برایان کرانستون برکینگ بد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین