کد خبر: 51535 A

دواین جانسون در طول یک سال گذشته نزدیک ۹۰ میلیون دلار درآمد داشته و باز هم عنوان پردرآمدترین بازیگر مرد سال سینمای جهان را از آن خود کرده است.

ایران آرت: دواین جانسون بازیگر فیلم‌های اکشنی چون "سریع و خشمگین" با درآمد ۸۷ میلیون و ۵۰۰ هزار دلاری از ژوئن سال ۲۰۱۹ تا ابتدای ژوئن سال ۲۰۲۰ پردرآمدترین بازیگر مرد سینمای جهان شد. 

این بازیگر بخشی از این درآمد را از بازی در فیلم "اعلان قرمز"‌ محصول نتفلیکس به دست آورد. او برای حضورش در این فیلم ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار دستمزد گرفت. 

پس از جانسون در فهرست پردرآمدترین بازیگران سینمای جهان نام رایان رینولدز با درآمد ۷۱ میلیون دلاری به چشم می‌خورد. رینولدز که در "اعلان قرمز" کنار جانسون جلوی دوربین رفته، در فیلم "۶ زیرزمینی" هم نقش اصلی را بازی کرده است. 

رایان رینولدز


به گزارش خبرآنلاین، سال گذشته در مجموع، ۱۰ بازیگر پردرآمد سال بیش از نیم میلیارد دلار درآمد داشتند که بیش از یک چهارمش از بازی در محصولات نتفلیکس به دست آمده است. 

سومین بازیگر مرد پردرآمد در این فهرست که مجله فوربس منتشر کرده است، مارک والبرگ است. این بازیگر و تهیه‌کننده مشهور بیش از ۵۸ میلیون دلار کسب کرده است. 

مارک والبرگ

رده‌های چهارم و پنجم این فهرست به ترتیب به بن افلک و وین دیزل تعلق دارد. 

اکشی کومار تنها ستاره بالیوودی این فهرست است که با درآمد ۴۸ میلیون دلاری در جایگاه ششم ایستاده است. 

 

دواین جانسون رایان رینولدز مارک والبرگ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین