کد خبر: 51538 A

در این سریال کریس راک در نقش "لوی کانون" ظاهر شده، رئیس گروه جنایت‌کار سیاه‌پوستان که با رئیس مافیای ایتالیا پسرش را مبادله می‌کند.

ایران آرت: فصل چهارم سریال آنتولوژی "فارگو" به نویسندگی "نوآح هالی" از شبکه‌ی FX مشخص شد. دو اپیزود ابتدایی این فصل به کارگردانی هالی بدون وقفه در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر ماه ۱۳۹۹) روی ایر خواهد رفت. این فصل پیش‌تر قرار بود در ماه آوریل پخش شود اما با لغو شدن بخشی از فیلمبرداری به دلیل شیوع ویروس کرونا در اوایل ماه مارس، شبکه تأیید کرد که اپیزودهای جدید با تأخیر منتشر خواهند شد. 

مراحل پیش‌تولید اپیزودهای باقی مانده فصل چهارم به تازگی در شیکاگو پشت سر گذاشته شده تا اواخر آگست جلوی دوربین برود. پس از پخش دو اپیزود ابتدایی، قسمت‌های بعدی به صورت هفتگی از طریق FX و Hulu روی ایر می‌روند. هالی با کمپانی "۲۶ کیز" و "وارن لیتل‌فیلد" با کمپانی "لیتل‌فیلد"، در کنار جوئل و ایتان کوئن تهیه‌کنندگان اجرایی پروژه خواهند بود. "فارگو" توسط استودیوهای ام‌جی‌ام و اف‌اکس تولید شده است.

به نوشته 30نما، علاوه بر "کریس راک" که در نقش اول ظاهر شده، "جیسون شوارتزمن"، "سالواتوره اسپوزیتو"، "بن ویشا"، "جسی باکلی"، "جک هیوستون"، "اندرو برد"، "انجی وایت"، "شان فورتوناتو"، "جرمی هریس"، "کوری هندریکس"، "جیمز وینسنت مردیت"، "فرانچسکو آکوارولی"، "کارن آلدریج" و "تیموتی اولیفانت" از جمله دیگر بازیگران فصل چهارم خواهند بود.

راک با انتشار تیزری تاریخ پخش فصل چهارم را فاش کرده است. داستان فصل چهارم در سال ۱۹۵۰ کانزاس سیتی روی می‌دهد، جایی که دو سندیکای جنایت‌کار رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند. "کریس راک" در نقش "لوی کانون" ظاهر شده، رئیس گروه جنایت‌کار سیاه‌پوستان که با رئیس مافیای ایتالیا پسرش را مبادله می‌کند.

تیزر جدید فصل چهارم ۱۲ مرداد ماه منتشر شده بود.

 

هالیوود فارگو سریال فارگو سریال
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین