کد خبر: 51544 A

جرج آر آر مارتین فاش می‌کند که شبکه اچ‌بی‌او ابتدا پیشنهاد ساخت انیمیشن "بازی تاج و تخت" را به او داده و هنوز احتمال تولید نسخه انیمه این سریال وجود دارد.

ایران آرت: اگرچه سریال حماسی محبوب شبکه HBO مدتی پیش به پایان رسیده اما احتمال ساخت انیمه "بازی تاج و تخت" همیشه وجود داشته است. آیا هواداران می‌توانند منتظر بازگشت خاندان استارک باشند؟

به‌گزارش ویجیاتو، یکی از هواداران سریال حماسی شبکه HBO در سال ۲۰۱۵ از جرج ریموند ریچارد مارتین، نویسنده کتاب‌های نغمه آتش و یخ، درباره احتمال ساخت انیمه "بازی تاج و تخت" سوال کرده بود.

به‌نقل از Screen Rant، او اخیرا پاسخ مارتین را بازنشر کرده که می‌توانید در ادامه آن را بخوانید: "بله احتمال آن وجود دارد. در حقیقت، یکی از پیشنهادات شبکه HBO به من ساخت انیمه بود. البته باید به شما بگویم که شاید می‌توانستم این پیشنهاد را بپذیرم! مشکلاتی پیش آمد که من نتوانستم درباره ساخت این انیمه با مدیران شبکه صحبت کنم و همین برای آن‌ها به معنای نه بود.

واقعیت این است که انیمه "بازی تاج و تخت" می‌تواند تصاویر حماسی و جذابیت‌های فانتزی رمان جرج ریموند ریچارد مارتین را بیشتر از قبل نمایش دهد. اما در شرایط فعلی که شبکه HBO به توسعه جدی پیش‌درآمد این مجموعه مشغول است، احتمالا خبری از انیمه رمان‌های مارتین نیست.

ساخت سریال پیش‌درآمد "بازی تاج و تخت" آغاز شده و این پروژه که با نام House of the Dragon در حال توسعه قرار دارد در حال حاضر در مراحل مقدماتی دنبال می‌شود. سریال جدید آن‌ها در دست توسعه قرار گرفته و قرار است روی خاندان تارگرین تمرکز کند. هر چند احتمال حضور شخصیت‌های دیگری از کتاب‌های جرج ریموند ریچارد مارتین در این سریال مطرح شده اما قرار نیست سریال کاملا براساس کتاب‌های او ساخته شود. شاید تعدادی از شخصیت‌ها نسبت به داستان اصلی تغییر کنند.

کیسی بلویز، مدیر شبکه HBO، ساخت این سریال را تایید کرد: "جهان بازی تاج و تخت بسیار غنی به نظر می‌رسد. ما مشتاق هستیم تا هر چه زودتر ریشه‌های خاندان تارگرین را بررسی کنیم و روزهای دور وستروس را نمایش دهیم."

 

بازی تاج و تخت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین