کد خبر: 51572 A

"پری میسیون" اخیراً سفارش ساخت فصل دوم را دریافت کرده و از طریق HBO و HBO Max در دسترس است.

ایران آرت: سریال "پری میسون" شبکه‌ی HBO یکشنبه ۹ آگست به پایان رسید و با ۱.۱ میلیون بیننده رکورد پیشین خود را شکست. این آمار بدون احتساب پلتفرم‌های دیجیتال و پخش مجدد اپیزود بود و یکشنبه شب ۱.۶ میلیون بیننده در تمامی پلتفرم‌ها داشت. این سریال به نویسندگی "رولین جونز" و "ران فیتزجرالد" رشد قابل توجهی نسبت به اپیزود اول در ماه ژوئن داشته و اپیزود پایانی آن ۲۶ درصد رشد را نسبت به پخش زنده قسمت‌های قبل و ۴۵ درصد رشد بیننده را نسبت به تماشای دیجیتال ثبت کرده است. 

اپیزود اول سریال در حال حاضر به رکورد ۹ میلیون بیننده در تمامی پلتفرم‌ها نزدیک می‌شود، در حالی که در زمان پخش آمار بینندگانش به ۱.۷ میلیون می‌رسید. این قسمت رکورد پربیننده‌ترین سریال شبکه‌ی HBO در دو سال گذشته را شکسته بود. "پری میسیون" اخیراً سفارش ساخت فصل دوم را دریافت کرده و از طریق HBO و HBO Max در دسترس است.

به گزارش 30نما، در این سریال "متیو رایس" نقش یک کارآگاه خصوصی را بازی می‌کند که سابقه‌ی حضور در جبهه‌های جنگ را در فرانسه دارد و ازدواج ناموفقی را تجربه کرده است.

یگر بازیگران سریال "جان لیتگو"، "جولیت رایلنس"، "تاتیانا مسلنی"، "کریس چالک"، "شی ویگام"، "استیون روت"، "گیل رنکین"، "ورونیکا فالکن"، "جفرسون میز"، "لیلی تیلور"، "اندرو هاوارد"، "اریک لنگ" و "رابرت پاتریک" بودند.

 

شبکه اچ بی او پری میسون متیو رایس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین