یادگاری‌هایی از رامبد جوان، فرهاد آئیش، رویا تیموریان، بهاره رهنما، بهنام بانی، هوروش بند، حمید لولایی، نفیسه روشن، مصطفی زمانی، نرگس محمدی، عادل فردوسی‌پور، اکبر عبدی، گوهر خیراندیش و... به نفع خیریه حراج می‌شود.

ایران آرت: سرانجام هدایای مهمانان برنامه "دورهمی" به حراج گذاشته شد. برنامه تلویزیونی دورهمی با اجرای مهران مدیری طی سال های اخیر از مهمانان خود هدایای دلخواهی دریافت کرد تا در موزه دورهمی به یادگار گذاشته شود. پس از مدتی و با وقوع زلزله و سیل، سازندگان این برنامه تصمیم گرفتند این هدایا را به حراج بگذارند و عایدی آن را صرف امور خیریه و کمک به زلزله زدگان و سیل زدگان کنند.

در نهایت "مهران مدیری" در برنامه شب گذشته خود درباره پخش فصل پنجم دورهمی بعد از محرم و صفر خبر داد و اعلام کرد که فصل پنجم از لحاظ دکور و محتوا کاملا با سری های قبلی فرق دارد و در حوزه بالابردن آگاهی عمومی و اجتماعی کار بسیار متفاوتی است.

وی همچنین درباره موزه دورهمی نیز توضیح داد: قرار بود هدایای موزه به نفع زلزله زدگان و سیل زدگان حراج شود اما به خاطر اینکه هدایا را نداده بودند، تصمیم گرفتیم در سری چهارم این حراج را انجام بدهیم که مواجه شد با موضوع کرونا. الان چون نمی دانیم این مرض وحشتناک کی دست از سر ما برمی دارد، تصمیم گرفتیم که حراج را به صورت مجازی برگزار کنیم.

مدیری ادامه داد: تمام عکس ها و هدایایی که به موزه دورهمی داده شده، با مشخصات در سایت شبکه نسیم قرار دارد و خواهش می کنم از صاحبان برند و نهادها و ارگان ها و کسانی که بضاعت مالی خوبی دارند، آن را تهیه کنند و یک جا توسط یک شخص یا ارگان خریداری شود. ما در فصل پنجم اعلام می کنیم که خریدار یا خریداران چه کسانی بوده اند و در اولین برنامه چک حراجی را با حضور نمایندگان هلال احمر اهدا خواهیم کرد.

​در ادامه تصاویری از هدایای هنرمندان ایرانی به موزه دورهمی را از گالری تصاویر ایران‌آرت مشاهده خواهید کرد. 

کد خبر: 51576
لینک کوتاه: http://www.iranart.news/fa/tiny/news-51576
مهران مدیری دورهمی موزه دورهمی
سایر گزارش های تصویری