کد خبر: 51582 A

کارگردان "گشت ارشاد ۳" اعلام کرد که از تصویربرداری بخشی از این فیلم در زادگاهش مشهد انصراف داده است.

ایران آرت: سعید سهیلی، کارگردان مشهدی سینمای کشور با انتشار پستی در اینستاگرام ضمن گلایه از همکاری نکردن نهادهای مشهد از فیلمبرداری بخشی از فیلم جدیدش تحت عنوان "گشت ارشاد ۳" انصراف داد.

کارگردان "گشت ارشاد" نوشت: هنرمندان ... هنرجویان ... هنردوستان ... مردم خوب مشهد ، من فیلمسازیم را از مشهد آغاز کردم ... با مردى شبیه باران ، از آن هنگام بیست و چهار سال میگذرد ، پس از ساخت آن فیلم پشت دستم را داغ کردم که دیگر در شهر خودم فیلم نسازم ، بس که آزار دیدم ... بس که سختى کشیدم ، سالها رفت و فکر کردم همه چى عوض شده ، همه چى رو فراموش کردم و گفتم دوباره برمیگردم ... با گشت ارشاد 3 و به عشق مردم شهرم ، تصمیم داشتم از خیل هنرمندان خراسانى استفاده کنم ، همانها که اگر آب ببینند شناگران خوبیند ، اما دریغ که نشد ، نه که نشد ... نخواستند که بشود ، کسانى که قول همکارى دادند و زیرش زدند ، بهانه پشت بهانه ، آرى همه چى عوض شده ... جز تفکر مسؤلین این شهر ، پس دوباره دستم را داغ کردم ... داغ کردم وهمچنان شرمنده هنرمندان خوب شهرم ، یاحق.

در پی اعتراض سعید سهیلی، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: "سعید سهیلی" کارگردان و تهیه کننده فیلم "گشت ارشاد ۳" تقاضایی از این اداره کل برای ساخت بخشی از فیلمش در مشهد نداشته است که با آن مخالفت شود.

محمد رضا محمدی پنجشنبه شب در پی پیام اینستاگرامی "سعید سهیلی" مبنی بر همکاری نکردن مسوولان شهر مشهد برای فیلمبرداری فیلم "گشت ارشاد ۳" در این شهر افزود: من با آقای سهیلی تماس گرفتم و ایشان پاسخ تلفن بنده را ندادند تا بدانم که به کجا تقاضا دادند که پذیرفته نشده است یا کدام دستگاه اجرایی با ایشان همکاری نکرده است.

وی اضافه کرد: روال معمول برای ساخت فیلم در مشهد این است که کارگردان فیلمنامه را به شورای فیلم بلند که مسوول آن من هستم ارایه می‌دهد و اعضای شورا پس از بررسی با فیلمبرداری آن در استان موافقت می‌کنند ولی تاکنون تقاضایی برای ساخت فیلم "گشت ارشاد ۳" به این شورا داده نشده است.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ممکن است از جایی یا فردی به آقای سهیلی قول همکاری داد باشند که حامی وی شوند و بعد این موضوع محقق نشده است.

سعید سهیلی گشت ارشاد گشت ارشاد 3
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین