کد خبر: 51595 A

پس از جورج کلونی که مبلغی را برای کمک به حادثه‌دیدگان انفجار بیروت اختصاص داد، راسل کرو نیز دست به جیب شد و برای بازسازی یک رستوران پنج هزار دلار کمک مالی کرد.

ایران آرت: راسل کرو بازیگر سرشناس آمریکایی و برنده جایزه اسکار، برای بازسازی یک رستوران مشهور و قدیمی بیروت که در انفجار اخیر آسیب دید، پنج هزار دلار کمک مالی کرد.

به نوشته سایت جمع‌آوری کمک برای این بازسازی، رستوران لوشف (سرآشپز)، در اثر انفجار ده روز پیش به کلی "در هم ریخت."

دیروز پنجشنبه، ۱۳ اوت یکی از مسئولان جمع آوری کمک برای بازسازی این رستوران اعلام کرد که یک کمک بسیار سخاوتمندانه از شخصی به نام راسل کرو دریافت کرده‌اند.

_113934122_gettyimages-1228027746

به گزارش بی‌بی‌سی، راسل کرو در توییتی کمک خود را به این رستوران تایید کرد و نوشت این کمک را از طرف آنتونی بوردین، آشپز و گزارشگر مشهور آمریکایی پرداخته است.

آنتونی بوردین که به دلیل مستندهایش درباره رستوران‌ها و خوردنی‌ها در سراسر جهان شهرت داشت دو سال پیش خودکشی کرد.

او در یکی از مستندهایش به رستوران لوشف بیروت رفته بود.

_113943076_capture

راسل کرو در توییتر نوشت: "فکر می‌کنم اگر هنوز آنتونی بوردین در کنار ما بود، حتما این کار را می‌کرد." او آرزو کرد این رستوران لبنانی هر چه زودتر به وضع عادی برگردد.

 

راسل کرو، کمک به رستورن لوشف در بیروت را تایید کرد و گفت این کار را از طرف آنتونی بوردین انجام داده: "اگر هنوز در کنار ما بود حتما این کار را می‌کرد."

رستوران لوشف در یکی از محله‌های مسکونی نزدیک به محل انفجار مهیب در بندر بیروت قرار دارد.

​پیش از این اعلام شده بود راسل کرو، سینماگر هالیوودی و همسرش امل علم‌الدین ملبغ ۱۰۰ هزار دلار برای کمک به حادثه‌دیدگان انفجار در شهر بیروت اختصاص دادند.

این مبلغ در اختیار سه خیریه لبنانی فعال برای کمک به مردم حادثه دیده در انفجار بندر بیروت قرار می‌گیرد.

جورج کلونی و امل کلونی

در انفجار بیروت دست‌کم دویست نفر کشته و هزاران نفر مجروح شدند.

راسل کرو جورج کلونی بیروت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین