کد خبر: 51625 A

این سریال ژانر وحشت دارد و بازی یک بازیگر طنز درسریالی اینچنینی تعجب مردم مصر را برانگیخته است.

ایران آرت: شبکه نتفلیکس سریال ترسناک "ماوراءالطبیعه" را به عنوان نخستین سریال مصری خود می‌سازد.

ایسنا به نقل از الجزیره نوشت: نام این سریال مصری "ماوراء الطبیعه" است و از سلسله داستان‌های ماوراء الطبیعه نوشته احمد حالد توفیق نویسنده درگذشته مصری برگرفته شده است. گفته شده این سریال که احمد امین در آن به ایفای نقش اصلی می‌پردازد، پاییز امسال منتشر می‌شود.

احمد امین در این سریال نقش رفعت اسماعیل را بازی می‌کند؛ یک پزشک بازنشسته بیماری‌های خونی در مصر است. رفعت اسماعیل پیرمردی نه چندان جذاب، معتاد، با سری کچل و عینکی است اما ماجراهایی در زندگی‌اش رخ می‌دهد که او را وارد عالم ماوراء الطبیعه و درگیری با جن و ارواح می‌کند. او با همکلاسی دوران دانشگاهش (ماجی)، درگیر حوادثی خارق‌العاده و ترسناک می‌شوند و ماموریت می‌یابند تا مردم را از خطر نجات دهند. احمد امین بازیگر شناخته شده‌ی کمدی  در مصر است. او ابتدا در شبکه‌های اجتماعی با منتشر کردن ویدیوهای طنز به شهرت رسید و پس از آن بازی در برنامه‌ها و سریال‌های طنز تلویزیونی را آغاز کرد.

سریال مصری «ماوراء الطبیعه»

سریال "ماوراء الطبیعه" که در کمپانی بزرگ نتفلیکس ساخته می‌شود،  ژانر وحشت دارد و بازی یک بازیگر طنز درسریالی اینچنینی تعجب مردم مصر را برانگیخته است. این نقش برای این بازیگر بسیار چالش برانگیز خواهد بود. "ماوراء الطبیعه" اولین سریال مصری نتفلیکس و سومین سریال عربی است که توسط این کمپانی ساخته می‌شود.

پیش از این سریال‌های عربی "مدرسه دخترانه روابی" و "جن" توسط نتفلیکس ساخته شده‌اند. همچنین این نخستین سریال عربی نتفلیکس است که بر اساس یک رمان ساخته می‌شود.

نتفلیکس ماوراء الطبیعه احمد حالد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین