کد خبر: 51665 A

سازندگان "هند از بالا" برای ضبط کردن صدای پتل یک واحد صدابرداری کاملا بهداشتی و ضدعفونی‌شده در خانه او نصب کردند

ایران آرت: دو پتل، بازیگر بریتانیایی هندی‌تبار در دوران قرنطینه خانگی در لس‌آنجلس راوی مستندی درباره سرزمین پدر و مادرش شد که ۳۰ سپتامبر از شبکه نشنال جئوگرافیک روی آنتن می‌رود.

به نقل از ای‌پی، پتل ۳۰ ساله که بیشتر با فیلم سینمایی "میلیونر زاغه‌نشین" شناخته می‌شود، در دوران شیوع کرونا در آمریکا در خانه‌اش در لس‌آنجلس ماند اما از همان‌جا ارتباط خود را با سرزمین اجدادی‌اش هندوستان حفظ کرد. او پیشنهاد مدیران نشنال جئوگرافیک را برای روایت مستند "هند از بالا" پذیرفت و در آن درباره تاریخ و فرهنگ هندوستان سخن گفت. تنها مونس او در این دوران نامزدش تیلدا کابهم-هروی، بازیگر ۲۵ ساله استرالیایی بود.

همشهری آنلاین نوشت، سازندگان "هند از بالا" برای ضبط کردن صدای پتل یک واحد صدابرداری کاملا بهداشتی و ضدعفونی‌شده در خانه او نصب کردند و به این ترتیب، ستاره جان توانست در دوران قرنطینه کرونا همچنان در دنیای هنر حضور داشته باشد. "هند از بالا" مستندی دو قسمتی است که با استفاده از تصاویر پهپادی تصاویر هوایی از معبدهای بزرگ، گردهمایی‌های مذهبی، جشنواره‌های رقص و آواز و موسیقی و فناوری خورشیدی هند را به نمایش می‌گذارد.

پتل پیش و پس از این تجربه روایتگری مستند مجموعه‌ای کامل از مستندهای تاریخ طبیعی سِر دیوید آتنبرو را تماشا کرده و ظاهرا می‌خواهد در آینده وارد این حوزه هم بشود. او که بیشتر وقت خود را در آمریکا و بریتانیا می‌گذراند، در روایت "هند از بالا" با جاذبه‌های گردشگری هندوستان آشنا شده و حالا قصد دارد در زمانی مناسب به دریاچه لوکتاک در شمال شرقی هند برود؛ جایی که به گفته خودش انگار بخشی از دنیای "آواتار" جیمز کامرون است.

بازیگر نامزد اسکار و ستاره "میلیونر زاغه‌نشین"، "شیر" و "هتل مومبای" منتظر پایان زمانه کروناست تا برای نخستین بار روی صندلی کارگردانی بنشیند و پروژه تریلر "مرد میمون" را با بازی خودش در هند بسازد. پتل جزو مسافران یکی از آخرین هواپیماهایی بود که پیش از قرنطینه کرونا از هند پرواز کرد و حالا در لس‌آنجلس به پروژه‌های آینده‌اش می‌اندیشد.

 

هالیوود دو پاتل دو پتل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین