کد خبر: 51697 A

کیانو ریوز که در برلین به سر می‌برد جزئیات تازه‌ای از "ماتریکس ۴" را فاش کرد.

ایران آرت: کیانو ریوز، ستاره‌ فیلم "ماتریکس ۴" اطلاعات تازه‌ای از پیشرفت فیلمبرداری در برلین فاش کرده است. او در مصاحبه با "آسوشیتد پرس" برای معرفی قسمت سوم "بیل و تد" جزئیات تازه‌ای از "ماتریکس ۴" فاش می‌کند.

پاندمی کرونا فیلمبرداری این پروژه را ماه‌ها به تعویق انداخت اما از ماه گذشته عوامل به برلین بازگشتند تا تولید را ادامه دهند. ریوز می‌گوید سازندگان به دقت پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند و روحیه‌ی "نمایش باید ادامه پیدا کند" در محل فیلمبرداری حاکم است.

ریوز می‌گوید: "فوق‌العاده است. کار کردن در این پروژه باعث افتخار است. من در برلین هستم، صدای سیرن‌ها را می‌توانید بشنوید. پروتکل‌های به‌شدت هوشمندانه و تأثیرگذاری وجود دارد. به ریتم فیلمسازی چندان لطمه‌ای وارد نشده." او اضافه می‌کند:‌ "فکر می‌کنم همه عاشق این پروژه‌اند. اگر موقعیتی ایجاد شود که لازم باشد چاره‌ای اندیشیده شود یا سؤال این باشد که "چه باید کرد؟" افراد فعال در صنعت فیلمسازی در این زمینه بهترینند. ما آماده‌ی مبارزه‌ایم، می‌دانیم که چه باید کرد. نوآوری می‌کنیم، قاطعانه گام برمی‌داریم. این نوع روحیه‌ی در کنار هم بودن به طرز تفکر [فیلمسازان] برمی‌گردد… این روحیه در "ماتریکس" کاملاً زنده است."

به نوشته 30نما، در "ماتریکس ۴" ریوز با بعضی از سازندگان سه‌گانه‌ی پیشین "ماتریکس" از جمله "کری-آن ماس" و "لانا واچوفسکی" در مقام کارگردان دوباره همکاری می‌کند. او پیش‌تر در مورد فیلمنامه‌ی "ماتریکس ۴" گفته بود: ""لانا واچوفسکی" فیلمنامه‌ی زیبا و داستان شگفت‌انگیز نوشته و مرا تحت تأثیر قرار داده. این تنها دلیل ساخته شدن فیلم است. همکاری دوباره با او فوق‌العاده است."

"ماتریکس ۴" قرار است ۱ آوریل سال ۲۰۲۲ اکران شود.

 

کیانو ریوز ماتریکس 4
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین