کد خبر: 51729 A

سریال "نجلا" در ۱۵ قسمت برای پخش در ایام اربعین حسینی از شبکه سه سیما آماده می‌شود.

ایران آرت: تهیه‌کننده سریال "نجلا" که قرار است در دهه آخر ماه صفر و همزمان با اربعین حسینی روی آنتن برود، می گوید: با توجه به ممنوعیت اعلام شده برای حضور در کربلا، تلاش می‌کنیم با ادارات مربوطه هماهنگ کنیم تا بخش‌هایی را بتوانیم در کربلا تصویربرداری کنیم.

به گزارش ایسنا، سعید سعدی، تهیه‌کننده سریال ضمن اعلام خبر پایان ۶۵ درصد از تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "نجلا" و اینکه گروه بعد از عاشورای حسینی عازم خرمشهر و آبادان خواهند شد، افزود: تصویربرداری تاکنون در بوستان ولایت و شهرک دفاع مقدس انجام شده و تدوین همزمان توسط مهدی سعدی در حال انجام است. بعد از عاشورا برای ضبط بخش‌های جنوبی عازم آبادان و خرمشهر می‌شویم. 

وی ادامه داد: با توجه به ممنوعیت اعلام شده برای حضور در کربلا، تلاش می‌کنیم با ادارات مربوطه هماهنگ کنیم تا بخش‌هایی را بتوانیم در کربلا تصویربرداری کنیم. 

این تهیه کننده درباره پیشرفت کار طبق برنامه گفت: شیوع کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی کار را سخت می‌کند اما تلاش می‌کنیم طبق برنامه پیش برویم. امیدواریم با رفع مشکلات مالی کارها به خوبی و سر وقت انجام شود. 

بنا به گزارش سیما فیلم، سریال "نجلا" به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در ۱۵ قسمت برای پخش در ایام اربعین حسینی از شبکه سه سیما آماده می شود. 

حسام منظور، سارا رسول‌زاده، ملیکا شریفی‌نیا، مصطفی ساسانی، سوگل طهماسبی، جواد پورزند، علی غابشی، مرتضی شاه‌کرم، وحید نفر، بدرالسادات برنجانی، محسن پوشانی، محسن سلیمانی، سجاد دیرمینا، ابراهیم گله‌دارزاده، هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان گروه بازیگران این پروژه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند.

آزیتا حاجیان ملیکا شریفی نیا سریال نجلا نجلا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین