کد خبر: 51734 A

با انتشار قسمت آخر سریال همگناه در شبکه نمایش خانگی، سامانه‌های پخش آنلاین از ثبت رکورد تماشا معادل ۲۰ میلیون دقیقه در کمتر از یک روز برای این سریال خبر دادند.

ایران آرت: با بررسی میزان دقیقه تماشای قسمت آخر همگناه تا انتهای روز دوشنبه، به پایان رسیدن این سریال با ثبت رکورد بیست میلیون دقیقه تماشا در روز اول انتشار همراه بود. گذشتن از مرز بیست میلیون دقیقه تماشا برای قسمت آخر یک سریال و در یک روز، برای اولین بار است که رقم می‌خورد و همگناه با روند روبه‌رشدی که در طول زمان انتشار داشته توانسته این رکود را به نام خود ثبت کند. پیش از این نیز همگناه در بازه‌های زمانی متفاوت از جمله پایان فصل اول بیش از ۱۰ میلیون دقیقه تماشا در کمتر از یک روز را ثبت کرده بود که تازه‌ترین آمار ثبت شده نشان از رشد دو برابری مخاطبان این سریال در فیلیمو دارد.

همگناه که اولین ساخته مصطفی کیایی برای شبکه نمایش خانگی است، داستانی خانوادگی و رازآلود به نویسندگی محسن کیایی و آرمان کوچکی را در دو فصل و ۲۴ قسمت به تصویر می‌کشد.

به گزارش ایلنا، ایفای نقش بازیگرانی چون پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی،  پدرام شریفی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، حبیب رضایی و ... در دل این داستان خانوادگی که جای آن در شبکه نمایش خانگی بسیار خالی بود از عوامل موفقیت همگناه به شمار می‌رود. همچنین این سریال به طور مستقیم با سرمایه‌گذاری سرویس‌های وی‌اودی و با در نظر گرفتن نیاز مخاطبان این سرویس‌ها ساخته شده است که عامل مهم دیگری در موفقیت آن محسوب می‌شود.

تمامی قسمت‌های این سریال برای تماشا در فیلیمو در دسترس عموم قرار دارد و طبق پیش‌بینی‌ها در ادامه نیز روندهای رشد تماشای آن صعودی خواهد بود.

 

هم گناه سریال هم گناه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین