کد خبر: 51757 A

کاربران ایرانی پایگاه اطلاعاتی اینترنتی فیلم IMDB نام محمدرضا شریفی‌نیا را به فهرست بازیگران "آخرین سیاره"؛ فیلم جدید ترنس مالیک، اضافه کردند.

ایران آرت: چند روزی است که خبر بازی لیلا حاتمی در فیلم جدید ترنس مالیک در رسانه‌ها دست به دست می‌شود. این خبر تایید نشده دیروز با اضافه شدن نام لیلا حاتمی به فهرست بازیگران "آخرین سیاره" در سایت "IMDB" بازتاب بیشتری پیدا کرد. 

به گزارش خبرآنلاین، اینکه آیا واقعا لیلا حاتمی‌ در فیلم ترنس مالیک بازی می‌کند؟، هنوز کاملا مشخص نیست. اکنون با این پوشش گسترده رسانه‌ای خود لیلا حاتمی می‌تواند در این باره روشنگری و تکلیف را مشخص کند. 

حالا نام یک بازیگر ایرانی دیگر هم به این فهرست اضافه شده است، محمدرضا شریفی‌نیا. همانطور که مشخص است با یک شیطنت طرفیم که احتمالا هدفش نشان دادن کارکرد سایت "IMDB" است. واضح است که کاربران این سایت می‌توانند اطلاعات موجود در آن کم‌ و زیاد یا به عبارتی ویرایش کنند. 

پس با قاطعیت می‌توان گفت که نمی‌توان به صرف دیدن نام یک بازیگر در این پایگاه البته بسیار معتبر درباره حضور او در پروژه‌ای سینمایی حکم قطعی داد. نمونه‌هایی از این دست اطلاعات نادرست پیش از این هم منتشر شده است. 

وقتی اصغر فرهادی در حال آماده شدن برای ساخت "همه می‌دانند" بود، خبری مشابه البته درباره حضور یک بازیگر ترکیه‌ای در فیلمش منتشر شد که منبعش همین اطلاعات "IMDB" بود. خبری که خیلی زود تکذیب شد.

 

لیلا حاتمی محمدرضا شریفی نیا شریفی نیا ترنس مالیک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین