کد خبر: 51893 A

فیلمبرداری سریال "خیابان کارناوال" روایت دوران ویکتوریا با بازی "اورلاندو بلوم" در جمهوری چک از سر گرفته می‌شود.

ایران آرت: دومین فصل فیلمبرداری "خیابان کارناوال" از 11 نوامبر 2019 آغاز شد اما با آغاز همه گیری ویروس کرونا، در 12 ماه مارس ادامه فیلمبرداری متوقف شد. این در حالیست که تنها دو هفته از فیلمبرداری این پروژه باقی مانده است.

این سریال، توسط آمازون و Legendary Television، پرهزینه‌ترین فیلمی است که تاکنون در کشور جمهوری چک فیلمبرداری شده است. 

به گزارش تسنیم، فیلمبرداری سریال "خیابان کارناوال" روایت دوران ویکتوریا با بازی "اورلاندو بلوم" در جمهوری چک از سر گرفته می‌شود.

فیلمبرداری بخش بین المللی پروژه های هالیوودی، در جمهوری چک اجازه فعالیت گرفت تا از هفتم ماه می کار خود را از سر بگیرند اما تولیدات در ایالات متحده هنوز منوط به توافق بین استودیوهای هالیوودی و اتحادیه‌ها است.

از دیگر فیلمبرداری های سری بودجه بزرگ در کشور جمهوری چک می توان به "چرخ زمان"  از آمازون، "شاهین و سرباز زمستانی" از استودیوی مارول، "تسخیر شده" از نتفلیکس و "کِشتی"(Das Boot) از استودیو باواریا فیکشن و فیلم "Transatlantic 473" از نتفلیکس اشاره کرد.

"پاولینا زیپکووا" رئیس کمیسیون فیلم جمهوری چک با اشاره به بزرگی پروژه "خیابان کارناوال" گفت: حدود 900 نفر عوامل فنی و تولید این پروژه هستند که تنها 10 درصد از آن ها خارجی بوده و باقی صنعتگران جمهوری چک هستند. از این تعداد 400 نفر صنعتگر حرفه ای کار ساخت صحنه های را در استودیوهای باراندوف عهده دار بوده‌اند.

 

هالیوود اورلاندو بلوم سریال خیابان کار سریال تاریخی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین