کد خبر: 51977 A

"اداره" در قالب نه فصل بین سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۳ از شبکه‌ی ان‌بی‌سی روی ایر رفت.

ایران آرت: بعضی از ستارگان سریال "اداره" با احساساتی شدن "جنیفر گارنر" که در صفحه‌ی اینستاگرامش ویدیویی به اشتراک گذاشت و گفت هر روز یک اپیزود از سریال "اداره" را به همراه فرزندانش تماشا کرده و به تازگی آخرین قسمت از فصل نهم و پایانی آن را دیده، واکنش نشان دادند. 

"انجلا کینزی" که شخصیت "انجلا مارتین" او در اپیزود پایانی ازدواج می‌کند، در بخش نظرات ویدیوی گارنر نوشت: "خدای من! همین حالا این ویدیو را دیدم (دستگاه تهویه هوای خانه خراب شده بود و خلاصه بگویم که همین الان این ویدیو را می‌بینیم)! عاشقش شدم. عاشق تو و خانواده‌ات و باید بدانی که قسمت پایانی اشک مرا نیز درآورد!"

به گزارش 30نما، کینزی به همراه "جنا فیشر" مجری پادکست "آفیس لیدیز" است. فیشر هم در واکنش به ویدیوی گارنر می‌نویسد: "آه بانو! این شیرین‌ترین و شگفت‌انگیزترین پستی بود که تا به حال دیده‌ام! عشقم را فدایت می‌کنم و اگر تمایل داری سریال را دوباره ببینی بدان که من و "انجلا کینزی" برای پادکست در حال دیدن دوباره‌ی آن هستیم. در میانه‌ی فصل سوم هستیم و در مورد بسیاری از لحظات احساسات زیادی داریم."

"میندی کالینگ" که در سریال نقش "کلی کاپور" را بازی کرده نیز در واکنش به ویدیو تنها به ارسال یک ایموجی قلب بسنده کرد.

گارنر تصادفاً این ویدیو را در حالت اسلو موشن ضبط کرده و مجبور شده بر روی آن صداگذاری کند. او می‌گوید با دیدن قسمت پایانی "احساسات شدیدی" به او دست داده است: "ببینید چه کسی نیاز داشت که یک دل سیر گریه کند و شاید اگر زیر دوش می‌بودم کمک می‌کرد، اما خوشایند است که بدانی هنوز می‌توانی در مورد مسئله‌ای احساساتی شوی، درست نمی‌گویم؟ از همه‌ی شما متشکرم. اگر تا به حال اسم سریال "اداره" را شنیده‌اید یک بار آن را امتحان کنید. فوق‌العاده است."

"استیو کارل" اخیراً گفته بود که جدایی او از سریال "شکنجه‌ی احساسی" بوده است. این بازیگر و کمدین به تازگی در مصاحبه با پادکست "تاریخچه شفاهی اداره" (An Oral History of The Office) با میزبانی "برایان بامگارتنر" که در سریال نقش "کوین مالون" را بازی کرده، از آخرین لحظات حضورش در این سیت‌کام گفته است.

شخصیت "مایکل اسکات" با بازی کارل در فصل هفتم و اپیزود بیست و دوم که "خداحافظ، مایکل" نام داشت از سریال جدا شد. در این قسمت اسکات سعی می‌کند با تمامی کارکنانش خداحافظی کند و سپس به کلورادو برود. کارل می‌گوید: "تقریباً بیش از آنچه قرار گذاشته بودیم شد… با تمامی بازیگران یک صحنه بازی کردم. و این یک شکنجه‌ی احساسی بود. زیرا – تصور کنید که خداحافظی شما یک هفته به طول بینجامد. این‌گونه نبود که بگویید "تا بعد!" و دستی تکان دهید و بروید." کارل اضافه می‌کند: "مملو از احساس لذت و غم و نوستالژی شدم. اما لحظات بسیار زیبایی بودند. قدر آن اپیزود را می‌دانم."

"اداره" در قالب نه فصل بین سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۳ از شبکه‌ی ان‌بی‌سی روی ایر رفت.

 

هالیوود جنیفر گارنر سریال اداره
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین