کد خبر: 52028 A

اکران فیلم "تنت" در بازارهای بین‌المللی آغاز شده و بر اساس آخرین گزارش‌ها بیش از ۴۰ میلیون دلار فروخته است.

ایران آرت: با اینکه هنوز بسیاری از سالن‌های سینما در ایالات متحده و سایر نقاط جهان هنوز بسته‌اند، بزرگ‌ترین فیلم تابستان امسال سرانجام روی پرده رفته و عملکرد نسبتاً خوبی داشته است. فیلم بلاک‌باستر "تنت" به کارگردانی "کریستفر نولان" تا آخر هفته‌ی آینده در آمریکا اکران نخواهد شد اما این فیلم در بازارهای بین‌المللی افتتاح شده و بر اساس آخرین گزارش‌ها بیش از ۴۰ میلیون دلار فروخته است.

این رکورد بالاتر از برآوردهای بیش از ۲۵ میلیون دلاری هفته‌ی گذشته برای فیلم جدید نولان بوده که در حدود ۴۰ کشور اکران شده. چالش مهم‌تر فیلم افتتاحیه‌ی داخلی و نیز بازار چین در آخر هفته‌ی آینده خواهد بود. 

به گزارش 30نما، فیلمی که در حال حاضر در بازار آمریکا اکران شده "جهش‌یافتگان جدید" فاکس و دیزنی است که بنابر اعلام "هالیوود ریپورتر" روز جمعه بیش از ۳ میلیون دلار فروخته و انتظار می‌رود در پایان تعطیلات آخر هفته به فروش بیش از ۸ میلیون دلاری برسد. این فیلم در ۲۴۱۲ سینمای آمریکا روی پرده رفته است.

هرچند دیزنی و برادران وارنر آمار رسمی فروش فیلم‌های‌شان را منتشر نکرده‌اند، اما این رکوردها از شروع پاندمی در میانه‌ی ماه مارس بی‌سابقه بوده و به ویژه برای "جهش‌یافتگان جدید" که با نقدهای به‌شدت منفی روبرو شده دستاورد چندان بدی نیست.

960x0

میزی ویلیامز در جهش یافتگان جدید

تهدید اصلی برای هر دوی این فیلم‌ها، بلاک‌باستر چینی "هشت صد" است. این فیلم جنگی و حماسی در حال حاضر ۲۵۴ میلیون دلار از سرزمین چین به دست آورده و فروشی در سطح "آواتار" را رقم زده است. به گزارش "فوربز"، این فیلم تا یکشنبه شب به رکورد ۲۷۵ میلیون دلاری نزدیک خواهد شد و پس از "سونیک خارپشت" که ۳۰۸ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخته، به دومین فیلم پرفروش سال تبدیل خواهد شد.

 

کریستوفر نولان نولان میزی ویلیامز جهش یافتگان جدید فیلم تنت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین