کد خبر: 52051 A

ستاره "جنگ ستارگان" می‌گوید در ابتدای سال ۲۰۲۰ پیشنهادهای بازیگری اندکی دریافت کرده است.

ایران آرت: دیزی ریدلی، بازیگر بریتانیایی می‌گوید پس از بازی در فیلم‌های "جنگ ستارگان" برای یافتن نقش بعدی خود دچار مشکل شده است. ریدلی در این چندگانه که دسامبر سال گذشته با "ظهور اسکای‌واکر" به پایان رسید، نقش "ری" را بازی کرد، اما می‌گوید در ابتدای سال ۲۰۲۰ پیشنهادهای بازیگری اندکی دریافت کرده است. 

ریدلی در مصاحبه با "اینترتینمنت ویکلی" می‌گوید: "عجیب اینکه در ابتدای سال هیچ اتفاقی نیفتاد. با خود گفتم: "وای! هیچ‌کس نمی‌خواهد مرا استخدام کند."… در ابتدای سال برای بازی در نقش‌های اول چندین پروژه تست بازیگری دادم اما هیچ‌یک از آن‌ها را به دست نیاوردم."

به گزارش 30نما، ریدلی در ادامه می‌گوید پس از این کشمکش‌ها وارد قرنطینه شده و سرانجام از "جنگ ستارگان" عبور کرده است: "اینکه مجبور بودم آرام بگیرم از نظر روانی برای من مفید بود زیرا ["جنگ ستارگان"] مسئله‌ی مهمی در زندگی من بود."

ریدلی اخیراً در بازی ویدیویی "دوازده دقیقه" صداپیشگی کرده و در فیلم "بابا یاگا" نیز در کنار "کیت وینسلت"، "جنیفر هادسون" و بسیاری دیگر به صداپیشگی بازخواهد گشت. او جدا از "جنگ ستارگان" در سال ۲۰۱۷ در فیلم معمایی "قتل در قطار سریع‌السیر شرق" ظاهر شد و در سال ۲۰۱۸ در فیلم "پیتر خرگوش" صداپیشگی کرد.

او فیلم "آشوب مدام" با بازی "تام هالند" را هم روی پرده خواهد داشت. فیلمبرداری این پروژه در سال ۲۰۱۷ به پایان رسیده اما ضبط مجدد بعضی از صحنه‌ها اکرانش به ژانویه ۲۰۲۱ موکول کرده است.

 

جنگ ستارگان دیزی ریدلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین