کد خبر: 52122 A

متیو مک‌کانهی در همکاری مجددش با کارگردان "ماد"، با همراهی یکدیگر یک پادکست خواهند ساخت.

ایران آرت: جف نیکلز با همکاری بعضی از بازیگران فیلم‌های قبلی‌اش پادکستی خانوادگی بر اساس کتاب کودکانه "هنک سگ گاوچران" (Hank the Cowdog) نوشته‌ی "جان آر. اریکسون" می‌سازد. او نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان پادکست خواهد بود و در آن با "متیو مک‌کانهی" بازیگر فیلم "ماد" که تهیه‌کننده‌ی دیگر پادکست نیز خواهد بود به عنوان صداپیشه همکاری می‌کند.

کتاب اریکسون بیش از ۱۰ میلیون نسخه در سراسر دنیا فروخته است. پادکست نیکلز در قالب پنج اپیزود ساخته شده و در پایان ماه سپتامبر منتشر می‌شود. 

هنک سگی نگهبان است که خود را درست در میان ازدحام وقایع مرموز و پیچیده در یک مزرعه می‌بیند. او در ماجراجویی‌های کنجکاوی‌برانگیزش با سگ دست‌آموز کوچکی به نام "دروور" با صداپیشگی "جسی پلمانز" همراه است. علاوه بر مک‌کانهی و پلمانز در این پادکست همکاران سابق نیکلز از جمله "کریستن دانست" و "جوئل اجرتون" صداپیشگی خواهند کرد و به "سینتیا اریوو"، "لزلی جوردن"، "اسکات مک‌نیری"، و نویسنده‌ی کتاب "جان آر. اریکسون" می‌پیوندند.

به گزارش 30نما، نیکلز اخیراً فیلم "عاشقی" را ساخت که برای "روث نگا" نامزدی اسکار بهترین بازیگری را به ارمغان آورد. نیکلز قرار است فیلم "ملت بیگانگان" را توسعه دهد.

پادکست "هنک سگ گاوچران" ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور ماه ۱۳۹۹) از طریق "اپل پادکستس" و سایر پلتفرم‌های عرضه‌ی پادکست منتشر خواهد شد.

 

هالیوود متیو مک کانهی جف نیکلز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین