کد خبر: 52157 A

آنها بر روی رمانی کار می‌کنند که خواننده خود را از سفری از 1960 تا پایان زمان، از زندگی روی سیاره زمین تا دورترین نقاط جهان می‌برد.

ایران آرت: دیوید بنیاف و دی.بی. وایس سازندگان سریال بازی تاج و تخت سال گذشته قراردادی سنگین با نتفلیکس برای تولید اولین سریال خود با این شبکه بستند اما جزیئات این سریال معلوم نشد.

به تازگی آنان از طریق بیانیه اعلام کردند که قرار است تا بر اساس رمان سه‌گانه‌ The Three-Body Problem' نوشته  «لیو سیشین» چینی سریال جدید خود را بسازند. این رمان که یک رمان علمی-خیالی و درباره اولین برخورد انسان‌ها با تمدن فضایی است به گفته این دو نویسنده یکی از جاه‌طلبانه‌ترین رمان‌های فانتزی درباره برخورد انسان‌ها با موجودات بیگانه است.

به گزارش تسنیم، برای تولید این سریال آنها به گردآوری تهیه‌کنندگان اجرایی متعددی پرداختند که از میان آنان باید به «الکساندر وو» یکی از خالقین سریال «ترور: ننگ»‌ «رایان جانسون» کارگردان «چاقوکشی» و «جنگ ستارگان: آخرین جدای» و همینطور  «برد پیت» با کمپانی «پلن بی» و «رزمند پایک» با کمپانی «پریمیتیو استریک» نیز از دیگر تهیه‌کنندگان سریال خواهند بود.

بیناف و وایس با انتشار بیانیه‌ مشترکی در مورد این پروژه گفته‌اند: « این رمان خواننده خود را از سفری از 1960 تا پایان زمان، از زندگی روی سیاره زمین تا دورترین نقاط جهان می‌برد. برای همین مشتاقیم تا سال‌های آینده عمر خود را صرف تصویرسازی این داستان برای مخاطبین جهان بکنیم.»

 

بازی تاج و تخت دیوید بنیاف
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین