کد خبر: 52175 A

"مأموریت غیرممکن ۷" با بازی تام کروز، هیلی آتول، ربکا فرگوسن، پام کلمنتیف، ونسا کربی و شی ویگام در حال حاضر قرار است پاییز سال ۲۰۲۱ اکران شود.

ایران آرت: نروژ آخرین ایستگاه "تام کروز" برای فیلمبرداری "مأموریت غیرممکن ۷" خواهد بود و سازندگان چندگانه برای ساخت صحنه‌های پایانی "مأموریت غیرممکن" در نروژ دو کشتی از شرکت کشتیرانی "هرتیگروتن" اجاره کرده‌اند. 

این شرکت در مصاحبه با نشریه "وردسن گانگ" نروژ تأیید کرده است که کمپانی فیلمسازی "ترونرث نروی" دو کشتی را از اواخر آگست برای یک ماه اجاره کرده‌اند. هدف از اجاره‌ کشتی این است که عوامل فیلم در یک مکان واحد حاضر باشند و خطر ابتلای آنان به ویروس کرونا کاهش پیدا کند.

به گزارش ۳۰نما، "نروی تودی" تأیید کرده است که دست کم یکی از این کشتی‌ها در دهکده هلسلت پهلو می‌گیرد و از آن به عنوان هتل استفاده خواهد شد. هفته‌ی گذشته اعلام شد که دولت نروژ عوامل این فیلم را از محدودیت‌های قرنطینه معاف کرده است. "بنیاد فیلم نروژ" نزدیک به ۵.۶۹ میلیون دلار بر روی این پروژه سرمایه‌گذاری می‌کند. این در حالی است که دو اتحادیه‌ی کارگری در نروژ به خاطر دستمزدهای پایین کارگردان فیلیپینی کشتی شکایت کرده. 

قسمت هفتم "مأموریت غیرممکن" ابتدا در ایتالیا فیلمبرداری شد و با شیوع ویروس کرونا و توقف فیلمبرداری، عوامل به بریتانیا، لهستان و حالا نروژ منتقل شدند. فیلمبرداری "مأموریت غیرممکن" در لهستان و بریتانیا نیز بدون حاشیه نبود. "کریستفر مک‌کواری" ماه گذشته با مطرح شدن شایعه‌ی تخریب یک پل تاریخی برای فیلم مجبور به انتشار تکذیبیه شد. بدل‌کار کروز نیز هنگام فیلمبرداری یک صحنه‌ی اکشن دچار آتش‌سوزی شد اما با وجود آنکه آسیبی به کسی وارد نشد، تولید تا مدتی متوقف شد کروز را به خشم آورد.

"مأموریت غیرممکن ۷" با بازی کروز،  "هیلی آتول"، "ربکا فرگوسن"، "پام کلمنتیف"، "ونسا کربی" و "شی ویگام" در حال حاضر قرار است پاییز سال ۲۰۲۱ اکران شود.

 

تام کروز ماموریت غیرممکن ماموریت غیرممکن 6
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین