کد خبر: 52290 A

سریال "دل" با انتقادهای فراوانی مواجه شده است اما با این حال این سریال طرفداران فراوانی دارد که منتظرند ببینند پایان آن به چه شکل خواهد بود.

ایران آرت: رفته رفته به قسمت آخر سریال دل نزدیک می شویم و گرچه از همین حالا می‌توان انتهای ماجرا را حدس زد اما منوچهر هادی کارگردان سریال دل با انتشار تصویری در اینستاگرام خود اندکی هوادارانش را سردرگم کرده است.

به نوشته روزیاتو، سریال دل که با بازی ساره بیات، حامد بهداد، افسانه بایگان، سعید راد، یکتا ناصر و بیژن امکانیان از سال گذشته در شبکه سینمای خانگی پخش می شود یک ملودرام اجتماعی است که از همان ابتدا با گاف ها و البته سانسورهای زیادی همراه شد و نامش را بر سر زبان ها انداخت. این سریال که از نظر فیلمنامه و بازی عواملش نیز چندان مورد توجه منتقدین قرار نگرفته از سوی برخی حتی یک فاجعه خوانده شده است.

در سریال دل منوچهر هادی یک زندگی لوکس و تقریبا دست نیافتنی برای بسیاری از ایرانی‌ها را به تصویر کشیده که در آن طبق معمول همیشه دو خواهر بر سر یک عشق با یکدیگر وارد نبردی پنهان می شوند. از جمله نکات جالب توجه در مورد این سریال نقش آفرینی بازیگران قدیمی سینما و تلویزیون از جمله سعید راد و افسانه بایگان است.

روزیاتو نوشت؛ مسعود فراستی منتقد شناخته شده سینما چندی پیش این سریال را یک فاجعه خواند و هوشنگ گلمکانی کارگردان شناخته شده ایرانی و سردبیر مجله فیلم نیز از روند کند داستان دل و همچنین ظاهر غیرواقعی عوامل آن (مردان همیشه کراوات پوش و زنان همیشه آرایش شده) انتقاد کرد که خانم افسانه بایگان در پاسخ به این انتقاد گفت که این روند خواسته قلبی کارگردان بوده و ما در آن نقشی نداشته ایم هرچند خود خانم بایگان نیز به کند بودن روند داستان اقرار کرد.

 

IMG_20200908_104331_368

 

در هر حال ملودرام اجتماعی دل به روزهای پایانی خود تمام می شود و در حالی که بسیاری از ما انتظار داریم با برملا شدن نیت شوم آوا (خواهر رستا که یکتا ناصر نقش آن را ایفا میکند) در قسمت آخر سریال دل رستا (ساره بیات) به عشق خود یعنی آرش برسد اما منوچهر هادی پیشتر با انتشار عکسی خون آلود از حامد بهداد این ذهنیت را تغییر داد.

از روی این عکس میتوان حدس زد که در قسمت آخر سریال دل آرش احتمالا قربانی خواسته آوا می شود و پخش صحنه هایی از قدم زدن رستا و آرش با لباس های روشن در کنار دریا نیز این ذهنیت را شکل می دهد که دیدار این دو عشق پس از مرگ صورت می گیرد. البته باز هم نمی توان با قطعیت در مورد همه چیز نظر داد و اگر قسمت آخر سریال دل هم پیرو سبک همیشگی آن باشد انتظار می رود که در قسمت آخر سریال دل شاهد به هم رسیدن رستا و آرش باشیم.

 

حامد بهداد منوچهر هادی سریال دل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین