کد خبر: 52338 A

فیلمساز می‌گوید شخصیت کروز در "بی‌کرانگی" را از نوعی می‌داند که تنها یک بازیگر فوق‌العاده بزرگ همچون "پنه‌لوپه کروز" می‌تواند نقش آن را بازی کند.

ایران آرت: پنه‌لوپه کروز، برنده‌ اسکار در فیلم ایتالیایی "بی‌کرانگی" با "امانوئله کریالسه" کارگردان فیلم تحسین‌شده‌ "نفس" همکاری می‌کند. "بی‌کرانگی" که فیلمنامه‌ی آن با همکاری کریالسه، "فرانچسکا مانیه‌ری" و "ویتوریو مورونی" به نگارش درآمده، داستان زندگی یک خانواده‌ی ایتالیایی در دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی را به تصویر می‌کشد. کروز نقش کلارا را بازی می‌کند که مادری در دل داستان فیلم است.

کارگردان در توصیف "بی‌کرانگی" می‌گوید: "فیلم داستانی در مورد عشق همزیستی میان کلارا و فرزندانش است و در رم دهه‌ی ۱۹۷۰ روی می‌دهد؛ دنیایی گرفتار میان محله‌هایی در حال نوسازی و سریال‌هایی تلویزیونی که هنوز سیاه و سفید بودند، دستاوردهای اجتماعی جدید و مدل‌های خانوادگی سنتی."

به گزارش ۳۰نما، فیلمساز می‌گوید شخصیت کروز در "بی‌کرانگی" را از نوعی می‌داند که تنها یک بازیگر فوق‌العاده بزرگ همچون "پنه‌لوپه کروز" می‌تواند نقش آن را بازی کند. کروز می‌گوید: "از مدت‌ها پیش از هواداران کریالسه بوده‌ام و "بی‌کرانگی" یکی از بهترین فیلمنامه‌هایی است که خوانده‌ام. مشتاقم در این ماجراجویی جادویی با او و سایر اعضای گروه همراه شوم تا این شخصیت‌هایی که عاشق‌شان شده‌ام را زنده کنیم."

فیلم "نفس" این کارگردان در بخش "هفته‌ی منتقدین" جشنواره‌ کن برنده‌ی جایزه‌ شده و فیلم‌های دیگر او شیر نقره‌ای و جایزه‌ ویژه ونیز را تصاحب کرده‌اند. او کارگردانی متولد رم و دانش‌‌آموخته‌ی دانشگاه نیویورک است. اولین فیلم کریالسه "وقتی غریبه بودیم" است. "بی‌کرانگی" تابستان سال ۲۰۲۱ فیلمبرداری خواهد شد.

 

پنه لوپه کروز بی کرانگی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین