کد خبر: 52396 A

"الویس" قرار است ۵ نوامبر سال ۲۰۲۱ در آمریکا اکران شود.

ایران آرت: فیلمبرداری فیلم "الویس" (Elvis) استودیوی برادران وارنر به کارگردانی "باز لورمن" از اواخر ماه سپتامبر در کوئینزلند استرالیا ادامه پیدا می‌کند. این در حالی است که فیلمبرداری پروژه شش ماه قبل در این کشور به دنبال مبتلا شدن "تام هنکس" و همسرش به کووید-۱۹ متوقف شده بود. هنکس در این فیلم نقش "کولونل تام پارکر" مدیر برنامه‌های "الویس پرسلی" ستاره‌ی راک‌اند‌رول را بازی خواهد کرد. 

به گزارش 30نما، لورمن با انتشار بیانه‌ای در این باره گفته است: "ما همان‌گونه که الویس می‌گفت برگشتیم تا "به کارمان برسیم!" اینکه "تام هنکس" در این شرایط بی‌سابقه می‌تواند به استرالیا بازگردد تا به "آستین باتلر" و دیگر عوامل و بازیگران فوق‌العادّی "الویس" ملحق شود یک امتیاز بزرگ است. باید تأکید کنم که ایالت کوئینزلند و در کل اهالی این ایالت از فیلم نهایت حمایت را به عمل آوردند. از همکارانمان در فرمانداری کوئینزلند و سازمان بهداشت کوئینزلند به خاطر سخت‌کوشی‌شان قدردانی می‌کنیم."

به فاصله‌ی کوتاهی پس از متوقف شدن فیلمبرداری در تاریخ ۱۹ مارس، لورمن در صفحه‌ی توئیترش نوشت که قصد دارد "الویس" را در کوئینزلند بسازد. این فیلم به نویسندگی لورمن و "کرگ پیرس" روابط پیچیده‌ میان پرسلی و پارکر در طول دو دهه از ظهور پرسلی تا شهرت بی‌سابقه‌اش در آمریکا را بررسی می‌کند. یکی از شخصیت‌های کلیدی در این مسیر و در زندگی الویس "پریسلا پرسلی" با بازی "الیویا دی‌یانگ" بود.

لورمن در ماه آوریل گفته بود که چند روز پیش از آغاز فیلمبرداری متوجه علائم کووید در هنکس شده است. بلافاصله پس از توقف فیلمبرداری، لورمن، باتلر و تمامی عوامل حاضر در یکی از جلسات آزمایشی به مدت دو هفته قرنطینه می‌شوند و آزمایش کرونا می‌دهند اما هیچ‌یک از عوامل به جز هنکس به ویروس مبتلا نبودند. هنکس و همسرش ۲۸ مارس به ایالات متحده بازگشتند.

"الویس" قرار است ۵ نوامبر سال ۲۰۲۱ در آمریکا اکران شود.

 

تام هنکس الویس پریسلی الویس فیلم الویس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین