کد خبر: 52421 A

پس از دو قسمت اول "ثور" به نظر می‌رسید که همسورث آماده‌ی وداع با این شخصیت است، اما او اخیرا حضورش در این نقش برای درازمدت را تضمین کرده است.

ایران آرت: وقایع فیلم "انتقام‌جویان: آخر بازی" برای بسیاری از شخصیت‌های "دنیای سینمایی مارول" حکم نقطه‌ی پایان را داشت. اگرچه روایت "کاپیتان آمریکا" و "مرد آهنی" به پایان رسید، اما "خدای آذرخش" قرار است در فیلم جداگانه‌ی دیگری به نام "ثور: عشق و آذرخش" به کارگردانی "تایکا وایتیتی" ظاهر شود. پاندمی اکران این فیلم را با تأخیر مواجه کرده اما تأیید می‌کند که "کریس همسورث" دست کم یک بار دیگر در نقش "ثور" ظاهر خواهد شد. او به تازگی فاش کرده که پس از این فیلم از "دنیای سینمایی مارول" جدا نمی‌شود.

همسورث به تازگی در مصاحبه با "ال من" لهستان تأیید کرده است که زمان درازی در نقش "ثور" بازی می‌کند. او می‌گوید: "به سرتان زده؟! من بازنشسته نمی‌شوم. "ثور" برای این حرف‌ها خیلی جوان است. فقط ۱۵۰۰ سال دارم! این قطعاً فیلمی نیست که به وسیله‌ی آن با نقش خداحافظی کنم. دست کم امیدوارم که این‌طور باشد."

به گزارش 30نما، او که پیش‌تر برای همکاری دوباره با وایتیتی اظهار علاقه کرده بود اضافه می‌کند: "پس از خواندن فیلمنامه، می‌توانم  بگویم که بسیار هیجان‌زده‌ام. بدون شک عشق‌وعلاقه و سرزندگی بسیاری در این پروژه وجود خواهد داشت. خوشحالم که پس از آنچه در "آخر بازی" روی داد، هنوز در "دنیای مارول" سهمی دارم و می‌توانم داستان "ثور" را ادامه دهم. البته نمی‌توانم چیزی در مورد داستان به شما بگویم، اما برای اینکه کنجکاوی شما را از ارضا کنم می‌گویم که از خواندن فیلمنامه‌‌ ["عشق و آذرخش"] بیشتر از "ثور: رگنراک" لذت بردم."

پس از دو قسمت اول "ثور" به نظر می‌رسید که همسورث آماده‌ی وداع با این شخصیت است، اما لحن طنز "رگنوراک" سبب شد که او دوباره به بازی در این نقش علاقه نشان دهد. وایتیتی که فیلمنامه‌ی "عشق و آذرخش" را به نگارش درآورده پیش‌تر در صفحه‌ی اینستاگرامش به "تسا تامپسون" بازیگر نقش "والکری" اظهارات مشابهی بیان کرده بود:‌ "این فیلم باعث می‌شود که "رگنراک" کاری متوسط و معمولی به نظر برسد. قسمت جدید به گونه‌ای به نظر خواهد رسید که گویی ما از مشتی کودک ۱۰ ساله‌ خواسته‌ایم بگویند دوست دارند چه چیزهایی در فیلم ببینند و سپس به تمام خواسته‌های‌شان پاسخ مثبت داده‌ایم."

"ثور: عشق و آذرخش" ۱۱ فوریه سال ۲۰۲۲ اکران خواهد شد.

 

ثور ثور: رگنراک کریس همسورث
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین