کد خبر: 52469 A

هلیا امامی می‌گوید: بعد از سریال "از یادها رفته" توقعات و انتظارات از من بالا رفت و من بعد از این اثر تصمیم گرفتم تا مسیرم در بازیگری را با وسواس فراوانی دنبال کنم.

ایران آرت: هلیا امامی پیرامون ایفای نقش در شرایط کرونایی و خطرات آن گفت: بازیگران طبیعتا هنگامی که جلوی دوربین هستند نمی‌توانند ماسک بزنند، اما خوشبختانه تمامی عوامل پشت صحنه همواره نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند و ماسک می‌زنند.

وی در گفتگو با میزان ادامه داد: همواره در پلان‌های شلوغ استرس بیماری کرونا با من است، گاهی فکر می‌کنم که من ماسک ندارم و ممکن است در معرض بیماری باشم، همین اتفاق باعث می‌شود که اضطراب داشته باشم، اما به محض اینکه جلوی دوربین قرار می‌گیرم همه چیز را فراموش می‌کنم و تمام تمرکزم را روی نقشم می‌گذارم.

بازیگر سریال «از یاد‌ها رفته» درباره موفقیت خود در این اثر اظهار کرد: سریال «از یاد‌ها رفته» پروژه‌ای بسیار بزرگ و برای من یک دانشگاه بود، این سریال برای من بازخورد‌های مثبت فراوانی داشت، نقشی که من در این سریال بازی کردم نقشی محوری و حساس بود و انتخاب‌های بعدی مرا بسیار سخت کرد.

وی در همین رابطه تاکید کرد: بعد از پخش سریال «از یاد‌ها رفته» انتظار‌ها از من بالا رفت و مخاطب از من انتظار ندارد که در برخی نقش‌ها حضور پیدا کنم، در واقع بعد از سریال «از یاد‌ها رفته» دید من نیز به بازیگری بسیار عوض شد و خوشبختانه اثر هم مورد استقبال ویژه مخاطبان قرار گرفت، بعد از این اثر به کل تصمیم گرفتم تا مسیرم در بازیگری را با وسواس فراوانی دنبال کنم.

بازیگر سریال «دادستان» درباره چگونگی حضورش در عرصه بازیگری ادامه داد: سریال «از یاد‌ها رفته» اولین کار من در بازیگری نبود، قبل از این اثر در سریال «لژیونر» و فیلم سینمایی «داش آکل» بازی کرده بودم، به شخصه فعالیتم را از تئاتر شروع کردم، بعد از حضور در کلاس‌های بازیگری به چند تئاتر معرفی شدم و بعد از مدتی خوشبختانه در آثاری خوب به ایفای نقش پرداختم.

وی درباره تفاوت حضورش در سریال «دادستان» با «از یاد‌ها رفته» بیان کرد: در سریال «از یاد‌ها رفته» مهربانو دختری خبرنگار بود، وی روحیه خبرنگاری داشت، این روحیه را شخصیت آذر که در سریال «دادستان» به ایفای نقش آن می‌پردازم نیز دارد، آذر دانشجویی است که مدیریت یک سایت را بر عهده و هویت خبرنگاری دارد، این دو کاراکتر از این لحاظ به هم شبیه هستند، اما از لحاظ شخصیتی کاملا متفاوت هستند و من از کارکترم در سریال «از یاد‌ها رفته» هیچ چیز را به «دادستان» نیاورده ام و تلاشم در ایفای نقشی کاملا متمایز است.

امامی درباره سایر فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: در حال حاضر چند پیشنهاد دارم که مشغول خواندن فیلمنامه هایشان هستم، در حال حاضر مسئله کرونا مشکلات فراوانی به وجود آورده، اما به هر صورت نمی‌توان کار نکرد، همیشه به سینما بسیار علاقه‌مند هستم و چند پیشنهاد خوب سینمایی هم دارم، اما همیشه سعی می‌کنم وقتی درگیر یک کار هستم در پروژه دیگری به صورت همزمان حضور نداشته باشم.

 

بازیگر زن هلیا امامی خانم بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین