کد خبر: 52473 A

فیلم "پرام" با حضور نیکول کیدمن و مریل استریپ ۱۱ دسامبر (۲۱ آذر ماه ۱۳۹۹) از نت‌فلیکس پخش خواهد شد.

ایران آرت: "پرام" یکی از چندین پروژه‌ی سینمایی بود که فیلمبرداری آن از آگست گذشته پس از ماه‌ها وقفه دوباره ادامه پیدا می‌کرد. این فیلم به کارگردانی "رایان مورفی" اقتباسی است از موزیکالی به همین نام با بازی "مریل استریپ"، "نیکل کیدمن" و "جیمز کوردن". مورفی ساعاتی پیش از طریق صفحه‌ی اینستاگرامش تأیید کرد که این فیلم ۱۱ دسامبر (۲۱ آذر ماه ۱۳۹۹) از نت‌فلیکس پخش خواهد شد. 

مورفی می‌نویسد: "در ۱۱ دسامبر، اجازه دهید نت‌فلیکس شما را به "پرامی" ببرد که امسال موفق نشده‌اید بروید." این پست با واکنش‌های بسیار زیادی از جمله "اندرو رانلز" یکی از بازیگران فیلم مواجه شده است که پاسخ می‌دهد: "این بسیار بهتر از هر پرامی است که من تاکنون خواسته‌ام به آن بروم!"

به گزارش 30نما، دیگر بازیگران فیلم "کیگان مایکل کی"، "آریانا دیبوسی"، "کری واشینگتن"، و "جو الن پلمن" خواهند بود. داستان "پرام" در مورد نوجوانی به نام "اما" است که می‌خواهد دوستش را به یک مجلس رقص بزرگ ببرد. اما امیدش به یأس بدل می‌شود وقتی به این زوج اجازه نمی‌دهند با هم به این پرام بروند. 

"رایان مورفی" پروژه‌های بسیار زیاد دیگری در حال توسعه دارد که از جمله‌ی آن‌ها اسپین‌آف "داستان ترسناک آمریکایی" (American Horror Story) است. این سریال جدید متشکل از داستان‌های کوتاه یک ساعته خواهد بود که در پایان هر اپیزود به پایان می‌رسند.

"پرام" ۱۱ دسامبر (۲۱ آذر ماه ۱۳۹۹) از نت‌فلیکس پخش خواهد شد.

 

مریل استریپ نیکول کیدمن رایان مورفی فیلم پرام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین