کد خبر: 52516 A

استودیوی یونیورسال این فیلم را یک رومنس غیرمعمولی با "داستان عاشقانه‌ مدرنی در مورد سلبریتی، ازدواج و شبکه‌های اجتماعی" توصیف کرده است.

ایران آرت: اولین تصاویر از فیلم رمانتیک و کمدی "با من ازدواج کن" استودیوی یونیورسال منتشر شد. این پروژه بیش از یک سال قبل معرفی و اعلام شد که جنیفر لوپز و اوون ویلسون در آن نقش عاشق و معشوق را بازی می‌کنند. هر چند که بازیگران فیلم یادآور اوج تولید فیلم‌های رمانتیک و کمدی در دهه‌ی ۲۰۰۰ است، اما داستان این فیلم تفاوت‌هایی با آثار پیشین دارد.

ویدیویی که یونیورسال از فیلم منتشر کرده اولین تصاویر از شخصیت‌های "کت" و "چارلی" را نشان می‌دهد که از رمان مصور "بابی کراسبی" اقتباس شده‌اند. "با من ازدواج کن" داستانی در مورد "کت والدز" (لوپز) را روایت می‌کند، یک سوپراستار موسیقی که قرار است با نامزد راک استارش "باستین" با بازی "مالوما" ازدواج کند. اما وقتی دقایقی پیش از برگزاری مراسم فاش می‌شود که باستین به او خیانت کرده، کت یک مرد را به صورت تصادفی انتخاب می‌کند و با او ازدواج می‌کند. این مرد با بازی ویلسون یک معلم ریاضی طلاق گرفته به نام "چارلی گیلبرت" است.

یونیورسال فیلم را یک رومنس غیرمعمولی با "داستان عاشقانه‌ی مدرنی در مورد سلبریتی، ازدواج و شبکه‌های اجتماعی" توصیف کرده است.

به نوشته 30نما، "با من ازدواج کن" به کارگردانی "کت کویرو" (Brooklyn Nine-Nine) و نویسندگی "جان راجرز"، "تمی سگیر"، "هارپر دیل" ساخته شده و بازیگران دیگری چون "سارا سیلورمن"، "کلوئی کولمن"، "میشل بوتو" و "اوتکارش امبودکار" در آن ایفای نقش کرده‌اند. لوپز، راجرز، "الین گلدسمیت توماس" و "بنی مدینا" از جمله تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود. 

"با من ازدواج کن" روز ولنتاین سال ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

 

جنیفر لوپز اوون ویلسون با من ازدواج کن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین