کد خبر: 52679 A

دورهمی جنیفر انیستون، کورتنی کاکس و لیسا کودرو از سورپرایزهای مراسم امی ۲۰۲۰ بود.

ایران آرت: ویژه‌برنامه‌ی شبکه‌ی HBO Max برای تجدید دیدار بازیگران سریال "دوستان" اگرچه تاکنون دو بار به تأخیر افتاده، اما در مراسم امی ۲۰۲۰ یکشنبه شب، سبب شد تا بعضی از ستارگان سریال در کنار هم حضور پیدا کنند. 

در مراسم امی هفتاد و دوم با اجرای "جیمی کیمل"، "جنیفر انیستون" نامزد امی برای لحظاتی در کنار مجری حاضر شد تا برنده‌ی بخش بهترین بازیگر زن سریال‌هال درام معرفی شود. انیستون سپس "در خانه" به همراه "کورتنی کاکس" دیده شد که گفت: "البته که من هم اینجا هستم. ما با هم زندگی می‌کنیم." انیستون به کیمل می‌گوید:‌ "بله، ما از سال ۱۹۹۴ هم‌اطاقی هستیم، جیمی."

سپس "لیسا کودرو" دیگر ستاره‌ی "دوستان" به آنان می‌پیوندد و گروه زنانه‌ی بازیگران سریال را تکمیل می‌کند. او با خنده در پاسخ به این پرسش کیمل که چرا او با خانواده‌ی واقعی خود زندگی نمی‌کند می‌گوید: "کجا باید زندگی کنم؟"

friends-reunion-emmys-2020-1024x592

به نوشته 30نما، عوامل و بازیگران سریال "دوستان" قرار است ویژه‌برنامه‌ای برای شبکه‌ی HBO Max تولید کنند، اما فیلمبرداری این پروژه به علت مشکلات ناشی از پاندمی به تعویق افتاده است. این پروژه قرار بود در ماه مارس ضبط شود اما ابتدا به اواخر تابستان و سپس به زمان نامشخص دیگری موکول شد.

 

 

هالیوود جنیفر آنیستون کورتنی کاکس سریال فرندز لیسا کودرو
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین