کد خبر: 52714 A

علیرغم شایعاتی که درباره استعفای الن دی‌جنرس وجود دارد، این مجری آمریکایی شب گذشته با قسمت جدید "الن شو" بازگشت.

ایران آرت: الن دی‌جنرس ساعاتی پیش در اولین قسمت از فصل جدید برنامه‌اش به اتهامات زورگویی، بدرفتاری و رفتارهای نژادپرستانه که از سوی برخی کارکنانش به او و مدیران اجرایی برنامه‌اش وارد شده بود، واکنش نشان داد.

مجری برنامه الن شو در پاسخ به اتهامات گفت: همانطور که شنیده‌اید، تابستان ادعاهایی مبنی بر فضای سمی و ناخوشایند برنامه ما وجود داشت. من متوجه شدم در این برنامه اتفاقاتی افتاده که هرگز نباید اتفاق می‌افتاد. من این موضوع را جدی می‌گیرم و برای تمام کسانی که تحت تاثیر قرار گرفتند متاسفم.

وی افزود: من همه مسئولیت اتفاقاتی که در برنامه افتاده را به عهده میگیرم. ما طی چند هفته اخیر درباره برنامه، کارکنان و هدف هایی که برای آینده این برنامه داریم، صحبت کردیم و تغییرات لازم را انجام دادیم و امروز یک فصل جدید را شروع می‌کنیم.

به نوشته سلب مگزین، الن دی جنرس در ادامه این برنامه گفت: هم‌چنین مقالاتی در رسانه‌های خبری و فضای مجازی وجود داشت که می‌گفتند من کسی نیستم که در تلویزیون به نظر میرسم اما حقیقت این است که من همان شخصی هستم که در تلویزیون می‌بینید و البته علاوه بر آن جور دیگری هم هستم گاهی اوقات ناراحتم گاهی اوقات عصبانی، گاهی ناامید می‌شوم، گاهی مضطربم، گاهی بی صبر و حوصله هستم.

او گفت: بعضی‌ها فکر می‌کردند من بازیگر خوبی هستم (تظاهر میکنم) اما من فکر نمی‌کنم آنقدر بازیگر خوبی باشم که بتوانم 17 سال هر روز بیایم اینجا و شما را گول بزنم. هدف من این است که که بهترین کسی باشم که میتوانم. اگر کسی را ناامید کردم و او را اذیت کردم خیلی خیلی متاسفم.

​"الن شو" از شوهای معروف آمریکایی است که حدود دو دهه است روی ایر می‌رود و هواداران فراوانی در سراسر جهان دارد. 

 

الن شو الن دی جنرس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین