کد خبر: 52751 A

مدیرعامل فیلیمو درباره وضعیت ساخت سریال تاریخی "جیران" با بازی پریناز ایزدیار و بهرام رادان و برنامه جدید عادل فردوسی‌پور با نام "۹۹" توضیحاتی را ارائه داد.

ایران آرت: مدیرعامل فیلیمو با تاکید بر اینکه "صداوسیما از رشد وی او دی ها خوشحال نمی شود"، در این زمینه به ممنوعیت ساخت سریال "جیران" حسن فتحی در شهرک سینمایی غزالی اشاره کرد.

محمدجواد شکوری مقدم درباره حمایت نکردن صدا و سیما و شهرک غزالی از تولیداتشان گفت: ما یک سریال به نام "جیران" را با همکاری "نماوا" سرمایه گذاری کرده‌ایم و آقای حسن فتحی در حال ساخت آن هستند. سریالی در کلاس "شهرزاد" است و کار خوبی است. تهیه کننده با شهرک غزالی، قرارداد دارد که برای تولید بروند. شروع به بازسازی و تولید کرده اند و صداوسیما فهمیده است که این کار برای فیلیمو و نماوا است با وجود قرارداد جلوی کار ما را گرفته است.

وی در گفتگو با ایسنا گفت: ما به شکل صنعتی سریال نمی ساختیم؛ ما این کار را از نهنگ آبی، که پروژه اولمان بود شروع کردیم و برخی پروژه ‌ها مثل مانکن، دل و هیولا، را از  تهیه کننده هایی که کار را ساخته اند، خریداری کرده ایم، با برنامه ریزی های انجام شده  کنداکتور سریال‌هایمان تا زمستان ۱۴۰۰ مشخص است.

مدیرعامل فیلیمو درباره برنامه عادل فردوسی پور گفت: درخواست مجوزی شده است و توافقاتی صورت گرفته است. منتظر هستیم، ببینیم در چهارچوب قانون چه تصمیم گرفته می شود و امیدواریم تصمیم مناسبی بگیرند؛ اگر این تصمیم گرفته شود حتما با توافقاتی که چند پلتفرم  با ایشان کرده اند احتمالا برنامه شان روی  چندین پلتفرم قرار خواهد گرفت.

شکوری مقدم درباره بحث گرفتن مجوز از ساترا، گفت: اینکه رگولاتور شما کیست و چیست؟ مهم است ؛ از لحاظ ریاضی اینکه رگولاتور شما کسی باشد که در چنین جایگاهی است این کار غلط است؛ اما ما این کار را قبول کردیم و با ساترا کار خود را شروع کردیم و رگولیشنِ سازمانی را زیر نظر صداوسیما پذیرفتیم و کار می ‌کنیم و همیشه از روز اول از ایشان می پرسیدیم که شما از رشد ما خوشحال می شوید یا ناراحت؟ سوال ساده ای است. بحث منطقی بود و اصلا بنای دعوا و کری خواندن نبود. پاسخی که می‌ شنیدم این بود که حتما بله! اما به صورت کاملا مشهود صداوسیما نه از رشد ما خوشحال می شود نه از پیشرفتمان، ولی موضع ساترا اینگونه نیست و فکر می کنم دچار یک تضاد است، هم می خواهد ما رشد کنیم هم نمی داند جواب صدا و سیما را چه بدهد، این خیلی غم انگیز است.

 

 

عادل فردوسی پور حسن فتحی سریال جیران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین