کد خبر: 52787 A

فیلم "انولا هولمز" که داستان خواهر کوچک شرلوک هولمز را روایت می‌کند، عنوان پربیننده‌ترین فیلم نتفلیکس پس از پاندمی کرونا را به نام خود کرد و اکنون به دنبال شکستن رکورد فیلم گلشیفته فراهانی و کریس همسورث است.

ایران آرت: پس از شیوع پاندمی ویروس کرونا در ماه مارس و تغییراتی که به همراه داشت، مردم وقت نسبتاً بیشتری در خانه‌های‌شان می‌گذرانند و از این رو بیشتر به سراغ شبکه‌های تلویزیونی می‌روند. آمار بینندگان اغلب پلتفرم‌ها در شش ماه گذشته افزایش چشمگیری داشته و این اتفاق خوشایندی برای شبکه‌های جدید HBO Max و Peacock خواهد بود. 

نت‌فلیکس با این حال همچنان پیشتاز رقابت شبکه‌های استریمینگ است و تنها از ماه آوریل تا ژوئن یک میلیون مشترک جدید را جذب کرده. بنابرای غافلگیرکننده نبود وقتی آن‌ها فهرست ۱۰ فیلم پربیننده‌ی تاریخ خود را منتشر کردند، سه عنوان جدید که امسال عرضه شده بود در میان‌شان دیده می‌شد. "گارد کهن" (The Old Guard) نیز با ۷۲ میلیون بیننده در چهار هفته‌ی اول به این فهرست راه پیدا کرد.‍ حالا به نظر می‌رسد که "انولا هلمز" هم به زودی جایی در فهرست پربیننده‌ترین فیلم‌های تاریخ نت‌فلیکس پیدا کند.

به گزارش ۳۰نما، این فیلم که بر روی "انولا" خواهر کوچک‌تر "شرلوک هلمز" متمرکز است و به ۲۴ سپتامبر از نت‌فلیکس پخش شده، پس از گذشت همین فاصله‌ی کوتاه در ۷۶ کشوری که نت‌فلیکس در دسترس است در صدر ایستاده و پربیننده‌ترین فیلم نت‌فلیکس از ماه مارس تا کنون لقب گرفته است. در واقع این احتمال وجود دارد که شبکه به زودی این فیلم را به عنوان پربیننده‌ترین فیلم تاریخ خود معرفی کند و گوی سبقت را از "آزادسازی" (Extraction) برباید. 

فیلم "آزادسازی" با بازی "کریس همسورث" و "گلشیفته فراهانی" اکشنی با رده‌ی سنی بالاتر از ۱۷ سال بود، در حالی که "انولا هلمز" فیلمی خانوادگی است و مخاطبین گسترده‌تری خواهد داشت.

گلشیفته فراهانی و کریس همسورث

میلی بابی براون بازیگر نقش "انولا" به تازگی در مصاحبه با "اینترتینمنت ویکلی" برای تولید دنباله اظهار امیدواری کرده است: "ابتدا می‌گفتم بله معلوم است که فقط همین یک فیلم را بازی می‌کنم. اما بعد به محض اینکه در محل فیلمبرداری حاضر شدم و نقش "انولا" را بازی کردم، احساس کردم که عاشق او شده‌ام و قلبم را تسخیر کرده. همیشه گفته‌ام که بازی در نقش "الون" [در سریال "چیزهای عجیب" (Stranger Things)] را بسیار دوست دارم، زیرا این‌گونه نیست که نقش کوتاهی بازی کنم و سپس تمام شود. اینکه می‌توانم بازی در این نقش را ادامه دهم لذت‌بخش است، اما در مورد مجموعه‌ کتاب‌های "انولا"… واقعاً نسبت به آینده‌اش خوش‌بین هستم. امیدوارم که دوباره به این نقش بازگردم."

"هنری کویل" در نقش "شرلوک هلمز"، و "سم کلافلین" در نقش "مایکرافت هلمز" و "هلنا بونهام کارتر" در نقش مادر شرلوک، انولا و مایکرافت، از جمله دیگر بازیگران این فیلم بوده‌اند. نت‌فلیکس هنوز به صورت رسمی آمار بینندگان "انولا هلمز" را منتشر نکرده است.

 

گلشیفته فراهانی شرلوک هلمز نتفلیکس شرلوک هولمز انولا هولمز فیلم آزادسازی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین