کد خبر: 52793 A

طبق آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی، تازه‌ترین فیلم هدیه تهرانی با نام "روزهای نارنجی" تنها ۲۱ میلیون تومان فروش کرده است.

ایران آرت: با شروع فصل پاییز و آغاز اکران در نیمه دوم سال، سالن های سینما میزبان چهار فیلم جدید بودند.

هفته گذشته چهار فیلم "بی حسی موضعی" ساخته حسین مهکام، "آقای سانسور" به کارگردان علی جبارزاده، "روزهای نارنجی" به کارگردانی آرش لاهوتی و "آبادان یازده ۶۰" ساخته مهرداد خوشبخت به صف فیلم‌های در حال اکران اضافه شدند.

ایلنا نوشت بر اساس آمار فروش فیلم‌های سینمای ایران که در سامانه سمفا به ثبت رسیده است، "بی حسی موضعی" با فروش ۱۵۴ میلیون تومان به اکران خود ادامه می‌دهد. 

"آبادان یازده ۶۰" که به مناسبت هفته دفاع مقدس به روی پرده رفت و روایت روزهای ابتدایی جنگ در آبادان را به تصویر می‌کشد با مجموع فروش ۳۰ میلیون تومان کمتر از حد انتظار فروخت.

"آقای سانسور" با بازی محمدرضا فروتن و بهرام افشاری یکی دیگر از تازه‌های اکران است که ۱۵۰ میلیون تومان فروش کرد.

جدیدترین خبر از «آقای سانسور» - ایسنا

"روزهای نارنجی" ساخته آرش لاهوتی با بازی هدیه تهرانی که در جشنواره سی‌وهفتم فجر به نمایش درآمد با فروش ۲۱ میلیون تومانی فروش بسیار کمی را ثبت کرد.

فیلم سینمایی "زن‌ها فرشته‌اند۲" ساخته آرش معیریان که اکران آنلاینش از هفته پیش بر بستر پلتفرم‌های VOD آغاز شده است همچنان در سینماها نیز اکرانش ادامه دارد و مجموع فروش آن به بیش از ۷۰۰ میلیون تومان رسیده است.

بر اساس آمار سمفا درحال حاضر ۴۱ مجموعه سینمایی و ۷۵ سالن سینما در کشور به اکران فیلم‌ها اقدام کردند.

آمار فروش فیلم‌های سینمایی در شرایط شیوع کرونا در وضعیت بسیار بدی به سر می‌برد و به نظر می‌رسد در روزهای آینده نیز نباید انتظار بهتر شدن وضعیت سینماها را داشت.

 

هدیه تهرانی آقای سانسور روزهای نارنجی بی حسی موضعی آبادان یازده 60
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین