کد خبر: 52861 A

جود لاو در این سریال کوتاه با بازیگرانی همچون کاترین واتراستون، امیلی واتسون، پدی کانسیدین و نائومی هریس همبازی شده است.

ایران آرت: نخستین قسمت از سریال تلویزیونی "سومین روز" با بازی "جود لاو" بازیگر مطرح سینمای جهان توانست با استقبال بالای مخاطبان و همچنین امتیاز ۸.۷ از ۱۰ روبرو شود، اتفاقی که می‌تواند بعد از سریال محبوب "پاپ جدید" موفقیتی تازه را برای این بازیگر به همراه داشته باشد.

نگارش فیلمنامه سریال "روز سوم" را دنیس کلی بر عهده داشته است، پخش این سریال ۶ قسمتی را کمپانی تلویزیونی و سینمایی "اچ بی او" یکی از بزرگترین و موفق‌ترین کمپانی‌های سال‌های اخیر جهان بر عهده دارد.

"جود لاو" در این سریال کوتاه با بازیگرانی همچون کاترین واتراستون، امیلی واتسون، پدی کانسیدین، ریچارد لوری، جوانی کانچتی و نائومی هریس همبازی شده است.

به گزارش میزان، نائومی هریس بازیگر سینما و تلویزیون بریتانیایی است. از نقش‌های برجسته او می‌توان به مانی‌پنی در فیلم اسکای‌فال جیمز باند، جادوگر وودو، تیا دالما در قسمت‌های دوم و سوم مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب و سلنا در ۲۸ روز بعد اشاره کرد.

او پس از بازی در فیلم مهتاب (فیلم ۲۰۱۶) توانست نامزد جایزه اسکار، جایزه بفتا و جایزه گلدن گلوب شود، اما موفق به دریافت هیچ یک از آن‌ها نشد.

هنوز درباره پلات داستانی سریال شش قسمتی "روز سوم" اخباری منتشر نشده است، اما در شرح این فیلمنامه آمده که "روز سوم" درامی جنایی و بر پایه مشکلات روانی و فلسفی است، اثری که احتمالا سال آینده میلادی پخش جهانی خود را آغاز می‌کند.

هالیوود جود لا سومین روز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین