کد خبر: 52881 A

و برای چندمین بار عکسی از موهای سفیدش منتشر کرد و گفت که به داشتن تارهای سفید موهایش افتخار می‌کند و آنها را نماد حکت و دانایی توصیف کرد.

ایران آرت: بیشتر بازیگرها و سلبریتی‌ها به اقتضای شغلی که دارند، سعی می‌کنند موهای سفید خود را با هر روشی که می‌توانند بپوشانند و سن خود را پایین‌تر از آنچه هست نشان بدهند. در این میان سلما هایک بازیگر سرشناس هالیوود روش متفاوتی را در این زمینه در پیش گرفته‌ است. او برای چندمین بار عکسی از موهای سفیدش منتشر کرد و گفت که به داشتن تارهای سفید موهایش افتخار می‌کند و آنها را نماد حکت و دانایی توصیف کرد.

سلما هایک به "گذر عمر" نگاه متفاوتی دارد. از نظر او هر مرحله از زندگی جذابیت و زیبایی منحصر به فردی دارد و در میانسالی یا پیری و یا با داشتن موی سفید هم می‌توان جذاب و زیبا به نظر رسید.

به گزارش تابناک باتو، او روز تولد دخترش "والنتیا" را با انتشار عکسی که گذر زمان را به چالش می‌کشید تبریک گفت و عکسی از نوزادی دخترش منتشر کرد و نوشت:"هیچ وقت به وجود کسی به اندازه تو در زندگیم تمایل نداشتم، ممنون که 13 سال پیش تو همچین روزی وارد زندگیم شدی، روز آرامش و صلحی که به زندگی ما روشنایی بخشید ...تو بزرگترین معلم منی،بزرگترین شادی و آرزوی منی. قبل از اینکه به دنیا بیایی دوستت داشتم و تا ابد دوستت خواهم داشت. روز تولدت مبارک ای ستاره درخشانم."

334901_587

سلما هایک 16 میلیون شدن فالوئرهایش را با فوت کردن شمع 16 جشن گرفت و از فالوئرهایش خواست تا در انتخابات ریاست جمهوری که در ماه نوامبر برگزار میشود شرکت کنند. او به تازگی عکسی از یک جمع خانوادگی (همسر و پدرش) در کنار استخر همراه با رعایت پروتوکل‌های بهداشتی را هم منتشر کرده‌است. آنها در این عکس ماسک به صورت زده‌اند.  

334903_686

سلما هایک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین