کد خبر: 52953 A

رایان رینولدز، گل گدوت و دواین جانسون بار دیگر سر کار بازگشتند تا فیلمبرداری "وضعیت قرمز" را به پایان برسانند.

ایران آرت: فیلمبرداری "وضعیت قرمز" نت‌فلیکس با بازی "رایان رینولدز"، "گل گدوت" و "دووین جانسون" که به علت شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود ادامه پیدا کرد. فیلم داستانی در مورد بزرگ‌ترین ردیاب دنیا (جانسون)، بزرگ‌ترین کلاهبردار دنیا (رینولدز) و بزرگ‌تری سارق آثار هنری دنیا (گدوت) روایت می‌کند. 

فیلمبرداری پروژه در آتلانتا ایالت جورجیا ادامه پیدا کرده و در تصویری که رینولدز از پشت صحنه به اشتراک گذاشته "راسن مارشال توربر" دیده می‌شود. بدون تردید تصاویری که از این پس از پشت صحنه منتشر خواهد شد با آنچه در این تصویر به چشم می‌خورد متفاوت خواهد بود. 

رینلودز ضمن انتشار این تصویر در اینستاگرام نوشته است: "وقتی با کارگردان‌ها حرف می‌زنم، درست در چشمان‌شان نگاه می‌کنم. به این ترتیب آن‌ها صد در صد باور می‌کنند که در حال گوش دادن به آن‌ها هستم، حتی اگر ذهنم جای دیگری باشد. برای نمونه، در این تصویر، به این فکر می‌کنم که "راک" با موی چتری چگونه به نظر خواهد رسید. هیچ‌کس جز من و شما نمی‌داند."

00

به گزارش ۳۰نما، "هیرام گارسیا" یکی از تهیه‌کنندگان فیلم اخیراً در مصاحبه با "کلایدر" در مورد سه بازیگر اصلی فیلم گفته بود: "همگی آن‌ها ابرستاره‌اند و وقتی در کنار هم قرار بگیرند، ترکیب‌شان فوق‌العاده خواهد شد و این در حالی است که آن‌ها به شکلی با هم کار کرده بودند. جانسون و گل در مجموعه‌ی "سریع و خشن" و جانسون و رینولدز در "هابز و شا". بنابراین کراس‌اورهای بسیاری در کار خواهد بود و آن‌ها در این فیلم در کنار هم فوق‌العاده به نظر خواهند رسید."

نت‌فلیکس هنوز تاریخ پخش "وضعیت قرمز" را مشخص نکرده اما انتظار می‌رود که فیلم در سال ۲۰۲۱ از راه برسد.

 

 

 

دواین جانسون رایان رینولدز گل گدوت وضعیت قرمز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین