کد خبر: 53081 A

مهناز افشار گفت: افتخار می‌کنم به تمام مسیری که طی کردم، با همه اشتباهات و نقاط قوت و ضعفش. من بازیگر زنِ ایرانم و ایران تا ابد وطن من است.

ایران آرت: مهناز افشار به بهانه اکران "گیلدا"، مهمان آنلاین برنامه کافه آپارات فریدون جیرانی بود.

افشار با تاکید بر اینکه اتفاقات "گیلدا" شبیه دو سال اخیر زندگی خودش است، افزود: تمام اتفاقاتی که در این مدت برای من افتاد انگار چند سال قبل با این فیلم پیش بینی شده بود.‌ واقعا انگار قرار بود همین الان برگردم بگویم که به خاطر هیچ چی آدم‌ها می‌توانند ممنوع الکار شوند؟!

افشار درباره فعالیت‌های خود در خارج از ایران گفت: من در اینجا فیلم‌هایی را کار می‌کنم که یک اعتباری به اسم مهناز افشار و سینمایی که از آن آمده اضافه کنم. خیالتان هم راحت باشد.

وی افزود: من حسرتی آنچنانی ندارم، چون فکر می‌کنم نسل ما جزو معدود نسل‌هایی است که دو دهه در بهترین شرایطی که در اختیار داشتیم سینما را تجربه کرده، با بهترین کارگردان‌ها و عوامل سینما. بنابراین افتخار می‌کنم به تمام مسیری که طی کردم، با همه اشتباهات و نقاط قوت و ضعفش. من بازیگر زنِ ایرانم و ایران تا ابد وطن من است.

​گفتنی است، تصویر مهناز افشار از بیلبوردهای شهری فیلم "گیلدا" حذف شده است. مهناز افشار که از دو سال پیش به آلمان مهاجرت کرده، در فیلم "گیلدا" عهده‌دار ۷ نقش متفاوت بوده است. افشار به جز "گیلدا" ، فیلم "ناگهان درخت" را نیز برای اکران در انتظار دارد.

مهناز افشار

 

مهناز افشار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین