کد خبر: 53170 A

مریل استریپ درباره "پرام" می‌گوید: این فیلم بر اساس رویدادی واقعی است که بچه‌های ایندیانا تجربه کرده‌اند، و پایان خوشی دارد، هر چیزی که در سال ۲۰۲۰ رؤیایش را داریم.

ایران آرت: وقتی که اعلام شد رایان مورفی فیلم موزیکال "پرام" را می‌سازد، ستارگانی چون "مریل استریپ"، "نیکل کیدمن"، "کری واشینگتن" و بسیاری دیگر به آن اضافه شدند و موفقیت فیلم تضمین‌شده به نظر می‌رسید. اما به فاصله‌ی تنها سه روز مانده به پایان فیلمبرداری، پاندمی کرونا فیلم را با مشکلاتی مواجه کرد. اما به نظر می‌رسد که دوست‌داران آثار مورفی دسامبر آینده می‌توانند فیلم جدید او را ببینند.

هالیوود ریپورتر اولین تصاویر از فیلم "پرام" که بر اساس یک نمایش موزیکال برادوی به همین نام ساخته شده را رونمایی کرده است.

۳۰نما نوشت دیدن استریپ در این فیلم موزیکال چندان غافلگیرکننده نیست چرا که او سابقه‌ی بازی در موزیکال "ماما میا!" (Mamma Mia!) را دارد، اما در این فیلم نقشی شرورتر از اغلب نقش‌هایش بازی خواهد کرد.

او می‌گوید: "این فیلم بر اساس رویدادی واقعی است که بچه‌های ایندیانا تجربه کرده‌اند، و پایان خوشی دارد، هر چیزی که در سال ۲۰۲۰ رؤیایش را داریم. می‌خواستم در این فیلم بازی کنم. شخصیت من در فیلم یک زن کثافت است. خیلی سعی کردم که آن جنبه از شخصیتم را رو کنم." 

"پرام" ۱۱ دسامبر (۲۱ آذر ماه ۱۳۹۹) از نت‌فلیکس پخش خواهد شد.

 

مریل استریپ نیکول کیدمن فیلم پرام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین