کد خبر: 53283 A

این فیلم برای اولین بار در جشنواره‌ فیلم برلین اکران شد و قرار است ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ توسط "ورتیگو" در بریتانیا اکران شود.

ایران آرت: فیلم "میناماتا" به کارگردانی اندرو لویتاس با بازی جانی دپ در نقش "دابلیو. یوجین اسمیت" عکاس تحسین‌شده‌ جنگ به "هان‌وی فیلمز" فروخته شد. داستان این فیلم در مورد مأموریت اسمیت از سوی "مجله‌ لایف" در شهر ساحلی میناماتا ژاپن است که در پی غفلت کمپانی "چیسو" مسمویت جیوه در آن شیوع پیدا کرد.

دیگر بازیگران فیلم "هیرویوکی سانادا"، "تادانوبو آسانو"، "کاترین جنکینز"، جون کونیمورا"، "لیلی رابینسون"، "رایو کاسه"، "آکیکو ایواسه" و "بیل نیگی" خواهند بود. این فیلم برای اولین بار در جشنواره‌ی فیلم برلین اکران شد و قرار است ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ توسط "ورتیگو" در بریتانیا اکران شود.

به نوشته 30نما "میناماتا" ژانویه سال ۲۰۱۸ معرفی و فیلمبرداری آن از ژانویه سال بعد در ژاپن، صربستان و مونتنگرو آغاز شد. این فیلم در حال حاضر از "راتن تومیتوز" امتیاز ۶۱ درصد و از "متاکریتیک" امتیاز ۵۱ درصد دریافت کرده است.

johnnydeppascelebratedwarphotographerw.eugenesmithc2a9efb88f2019larryhorrickscropped28129

لویتاس جدا از "میناماتا" یک فیلم بلند دیگر در مقام کارگردان ساخته است. "لالایی" (Lullaby) او با بازی "گرت هدلاند"، "ایمی آدامز"، "ترنس هاوارد"، "جنیفر هادسن" و "ریچارد جنکینز" در سال ۲۰۱۴ ساخته شد اما نقدهایی اغلب منفی دریافت کرد.

 

جانی دپ میناماتا فیلم میناماتا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین