کد خبر: 53300 A

گل گدوت در فیلم حماسی "شهبانوی نیل" مقابل دوربین می‌رود و احتمالا در نقش این شهبانو حاضر خواهد شد.

ایران آرت: داستان حماسی "شهبانوی نیل" دوباره برای سینما بازسازی خواهد شد. پتی جنکینز کارگردان "زن شگفت‌انگیز" و گل گدوت ستاره‌ این فیلم ابرقهرمانی، "کلئوپاترا" (Cleopatra) را برای پارامونت می‌سازند. نویسندگی این درام بیوگرافیکال تاریخی به لایتا کالوگریدیس سپرده شده که "اسکندر" (Alexander) را برای الیور استون و "جزیره شاتر" (Shutter Island) را برای مارتین اسکورسیزی نوشته و خالق و تهیه‌کننده‌ اجرایی سریال کنسل‌شده‌ی "کربن تغییریافته" (Altered Carbon) نت‌فلیکس بوده است.

گدوت و جنکیز که در "زن شگفت‌انگیز" و دنباله‌ی آن همکاری کرده‌اند، این نسخه‌ی جدید از "کلئوپاترا" را برای کمپانی "اتلس اینترتینمنت" و "پایلوت ویو موشن پیکچرز" می‌سازند. کالوگریدیس نیز یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه خواهد بود. گدوت و جنکینز از طریق اپلیکیشن زوم با تهیه‌کنندگان در ارتباط بوده‌اند تا در مورد داستان کالوگریدیس مذاکره و سپس نویسنده به سرعت نگارش فیلمنامه را آغاز کند.

این پروژه از چندین سال قبل در حال توسعه است و زمانی در استودیوی سونی با ایمی پاسکال و اسکات رودین و بازی انجلینا جولی پیشرفت می‌کرد. کارگردانانی که در مقطعی به این پروژه نزدیک شدند شامل جیمز کامرون، دنی ویلنوو، و دیوید فینچر می‌شوند. پارامونت علی‌رغم شکست تجاری فیلم پرخرج "کلئوپاترا"  به کارگردانی جوزف ال. منکیویتس" و بازی الیزابت تیلور در نقش شهبانوی نیل و ریچارد برتون در نقش مارک آنتونی، همچنان به تولید بازسازی علاقه‌مند است. آن فیلم ۹ نامزدی و ۴ جایزه‌ی اسکار را کسب کرد، اما استودیوهای دیگر از عملکرد آن در گیشه درس‌های بسیاری آموختند.

به گزارش 30نما دنباله‌ی "زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴" با بازی گدوت، "کریس پاین" و "پدرو پاسکال" با وجود جابه‌جایی‌های بسیار فیلم‌های بزرگ هنوز در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ باقی مانده است. جنکینز اخیراً در مصاحبه با رویترز گفته بود که حتی در مورد انتشار این فیلم بدون اکران در سینماها مذاکره نکرده و مصمم است آن را در هر مقطعی که باشد روی پرده ببرد. او در بخش دیگری از مصاحبه تأکید کرد که در صورت اکران نشدن فیلم‌های بزرگ ممکن است تجربه‌ی دیدن فیلم در سینما از دست برود.

گدوت ساعاتی پیش در واکنش به رونمایی از این پروژه در صفحه‌ی توییترش نوشت: "لذت می‌برم از قدم گذاشتن در مسیرهای جدید، لذت می‌برم از هیجان پروژه‌های جدید و به تصویر کشیدن داستان‌های جدید. کلئوپاترا داستانی است که از مدت‌ها پیش می‌خواستم بازگو کنم. خوشحالم که با این گروه طراز اول همکاری می‌کنم."

 

هالیوود گل گدوت زن شگفت انگیز شهبانوی نیل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین