کد خبر: 53311 A

"قاتل و وحشی" با بازی لیلا حاتمی از جمله فیلم‌های مورد انتظاری است که مشکل مالی میان عوامل سازنده فیلم آن را از اکران دور نگه داشته است.

ایران آرت: حسن آقاکریمی درباره آخرین وضعیت پرونده "قاتل و وحشی" که به مشکلات مالی برخورده بود، توضیحاتی داد.

حسن آقا کریمی عضو هیئت داوری خانه سینما، درباره پرونده فیلم سینمایی "قاتل و وحشی" و مشکلات مالی که برای این پروژه پیش آمده، در گفت‌و‌گو با ما گفت: حمید نعمت‌اله (کارگردان این فیلم) و عباس نادران پرونده‌ای در این خصوص دارند. این پرونده در دست بررسی است و هنوز هیچ رأیی درباره آن صادر نشده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان او در پاسخ به این سوال که اگر هر کدام از این‌ دو فرد بخواهند پروژه‌ای را تولید کنند بلامانع است یا خیر، بیان کرد: وقتی رأی صادر شود، مراحلی دارد تا افراد به ممنوع الکاری برسند؛  ما فعلاً در این باره تعیینِ تکلیف نمی‌کنیم. وقتی این رای بلا اثر شود یعنی اگر هرکدام از طرفین اجرا نکنند آن وقت این رای تبدیل به بلا اثر می‌شود آن وقت برای هرکدام از طرفین مشکلات و ممنوعیتی ایجاد می‌شود، اما در حال حاضر رأیی در این باره صادر نشده است و فعلاً این دو نفر می توانند فیلم تولید کنند.

آقا کریمی در پاسخ به این سوال که آیا عباس نادران برای سرمایه‌گذاری این فیلم به جای محمد صادق رنجکشان آمده، عنوان کرد: بله؛ اما به تفاهمی رسیده‌اند که به احتمال زیاد سرمایه گذاری به رنجکشان می‌رسد و نعمت‌اله تهیه‌کننده باقی خواهد ماند. امیدواریم تفاهمنامه اجرایی شود که اصلاً نیازی به صدور حکم نباشد.

گفتنی است فیلم سینمایی "قاتل و وحشی" به کارگردانی حمید نعمت اله در بخش سرمایه گذاری به مشکل برخورده است و این باعث شد کار به هیئت داوری خانه سینما بکشد. در این میان برخی نقطه نظرها درباره ممنوع الفعالیت بودن نعمت اله مطرح شد که حسن آقاکریمی به این شبهات پاسخ داد.

 

حمید نعمت الله رگ خواب قاتل و وحشی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین