کد خبر: 53325 A

ستاره فیلم "بتمن" پس از شکست دادن کرونا به صحنه فیلمبرداری بازگشت، همزمان اولین تصاویر از پشت صحنه فیلم منتشر شده است.

ایران آرت: رابرت پتینسون بازیگر بتمن، دوباره جلوی دوربین این فیلم سینمایی رفت. این بازیگر برای نخستین بار بعد از آنکه تست کرونای یکی از عوامل مثبت و تولید فیلم متوقف شد، در صحنه فیلمبرداری "بتمن" دیده شده است.

این اثر از فیلم‌های مورد انتظار سینماست که تولید آن چندین بار به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد. در اوایل ماه سپتامبر گزارش شد که پتینسون به این بیماری مبتلا شده و به همین خاطر ساخت فیلم بار دیگر متوقف شد. البته پس از مدتی در غیاب وی تولید فیلم دوباره آغاز شد.

رابرت پتنیسون دوباره جلوی دوربین «بتمن» رفت

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان حالا این بازیگر دوباره سر صحنه فیلمبرداری حاضر و عکس‌هایی هم از پشت صحنه این فیلم منتشر شده است. رسانه‌ها گزارش دادند سکانسی که فیلمبرداری شد، صحنه‌ای از  مراسم خاکسپاری بود که افراد زیادی بدون ماسک در کنار یکدیگر بودند.

رابرت پتنیسون دوباره جلوی دوربین «بتمن» رفت

تاریخ اکران این فیلم سینمایی چندین بار  عقب افتاد و اکنون در آخرین گزارش اعلام شده در چهارم مارس ۲۰۲۲ نمایش داده خواهد شد. مدتی پیش بود که تریلری رسمی از این فیلم منتشر شد و مت ریوز اعلام کرد که تولید این اثر را به ۲۵ درصد رسانده است. زوئی کراویتز، کالین فارل، پال دانو، جفری رایت و اندی سرکیس بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

رابرت پتنیسون دوباره جلوی دوربین «بتمن» رفت

رابرت پتینسون که اخیرا در فیلم های مهم و مورد تحسین زیادی به نقش آفرینی پرداخته، اکنون با فیلم سینمایی "انگاشته" در سینما های جهان حضور دارد.

رابرت پتنیسون دوباره جلوی دوربین «بتمن» رفت

بتمن رابرت پتینسون
نظرات خوانندگان
  • بلا
    پاسخ

    سلام من از این فیلم خیلی دیدم ولی دوست دارم هرچه زودتر این فیلم را رابرت پتینسون بازی کند

  • بلا
    پاسخ

    سلام من این فیلم راچندین باردیم اما کسان دیگری این فیلم رابازی کردند و من بی صبرانه منتظر ساخت این فیلم هستم با بازیگری رابرت پتینسون

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین