کد خبر: 53341 A

گفته می‌شود که احتمال هم‌بازی شدن دوباره بولاک با رایان رینولدز در این فیلم وجود دارد. این دو در سال ۲۰۰۹ در کمدی "خواستگاری" ظاهر شدند.

ایران آرت: "سندرا بولاک" به عنوان بازیگر نقش اول و تهیه‌کننده به فیلم اکشن، ماجراجویانه و رمانتیک "شهر گمشده دی" استودیوی پارامونت پیوست. آدام و آرون نی برای کارگردانی پروژه قرارداد بسته‌اند. این فیلم یکی از اولیت‌های اول مدیریت جدید پارامونت است و گفته می‌شود که احتمال هم‌بازی شدن بولاک با "رایان رینولدز" در آن وجود دارد. این دو در سال ۲۰۰۹ در کمدی "خواستگاری" ظاهر شدند. در حال حاضر هنوز قراردادی با رینلودز به امضاء نرسیده است. ا

این فیلم همچون "عشق‌بازی با سنگ‌ها" به کارگردانی "رابرت زمکیس"، یک فیلم پرستاره‌ی سنتی و نیز اثری ماجراجویانه با بازیگران غیرهمسان و بذله‌گو و البته رومنس توصیف شده است.

به گزارش 30نما داستان فیلم در مورد یک نویسنده‌ی آثار عاشقانه است که متوجه می‌شود یکی از شهرهای خیالی به نگارش درآمده توسط او واقعی است. نویسنده به همراه شخصیت اول کتابش سفری پرماجرا برای یافتن این شهر گمشده آغاز می‌کنند. "دینا فاکس" پیش‌نویس اخیر فیلمنامه را به نگارش درآورده است. "سث گوردن" که طرح اولیه فیلمنامه را ارائه کرده به همراه بولاک از جمله تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود.

برادران نی سابقه‌ی کارگردانی موزیک ویدیوها را دارند و با فیلم مستقل "گروه سارقان" در سال ۲۰۱۵ مورد توجه قرار گرفتند. آن‌ها قرار است فیلم پرخرجی به نام "مرد تنومند و اربابان دنیا" را نیز برای نت‌فلیکس بسازند. بولاک از سال ۲۰۱۸ وقتی در "۸ یار اوشن" (Ocean’s 8) و "قفس پرنده" (Bird Box) ظاهر شد، در فیلم بلندی دیده نشده است.

 

رایان رینولدز ساندرا بولاک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین