کد خبر: 53343 A

سریال "نوروز رنگی" به کارگردانی علی مسعودی بدون حضور حمید لولایی ساخته خواهد شد.

ایران آرت: هفته آینده بعد از تأخیر چند هفته‌ای، سریال "نوروز رنگی" در مشهد جلوی دوربین خواهد رفت. تأخیر در شروع تصویربرداری باعث شد که حمید لولایی در این مجموعه تلویزیونی حضور نداشته باشد.

علی‌اکبر تحویلیان تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی به تسنیم گفت: این سریال نوروزی هفته آینده جلوی دوربین خواهد رفت تا برای آنتن 1400 آماده شود.

وی افزود: تأخیر در شروع تصویربرداری باعث شد تا نتوانیم در خدمت حمید لولایی باشیم و او سر سریال دیگری برود. الان به دنبال دو سه بازیگر دیگریم که البته ترجیح‌مان بازیگران مشهدی است. همچنین تحویلیان از حضور رابعه اسکویی در سریال "نوروز رنگی" خبر داد. 

پیش از این علی مسعودی کارگردان سریال به تسنیم گفته بود: نگارش فیلمنامه به پایان رسیده و بازیگران مشغولِ دورخوانی‌اند تا بعد از ماه صفر فیلمبرداری را در مشهد آغاز کنیم. 

به گفته کارگردان سریال، "نوروز رنگی" قرار است در ایام نوروز روی آنتن برود و هیچ شتاب و عجله‌ای در تولید نداریم؛ از طرفی مقدمات کار وقتِ بیشتری از ما گرفت و کمی از زمانی که برای تولید اعلام کرده بودیم عقب افتادیم. وگرنه نگرانی برای آماده شدن کار نداریم و ان‌شاءالله "نوروز رنگی" به نوروز 1400 تلویزیون می‌رسد. 

این مجموعه در فضای روزهای پایانی اسفندماه یکی از سال‌های دهه 1360 می‌گذرد. کاری که در عینِ طنز و سرگرمی، قرار است به سنت‌ها و آداب ایرانی در مشهد بپردازد. تاکنون بازیگرانی چون حمید لولایی، شهرام قائدی، جواد خواجوی و محمد اسلامی برای بازی در این سریال قرارداد بسته‌اند. حدود 70 درصد بازیگران این سریال نیز تازه‌کار و بومی مشهدند.

مجموعه تلویزیونی "نوروز رنگی" به نویسندگی و کارگردانی علی مسعودی و به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر تحویلیان ساخته خواهد شد.

 

حمید لولایی نوروز رنگی سریال نوروز رنگی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین