کد خبر: 53350 A

فصل اول "نیروی اهریمنی او" با وجود دشواری اقتباس از کتاب‌های فیلیپ پولمن تحسین منتقدین را برانگیخت.

ایران آرت: فصل دوم سریال فانتزی "نیروی اهریمنی او" تا یک ماه و چند روز دیگر از اچ‌بی‌او و بی‌بی‌سی پخش خواهد شد، اما نویسندگان این مجموعه از حالا بر روی فیلمنامه‌های فصل بعدی کار می‌کنند.

روز دوشنبه گزارش شد که فصل دوم "نیروی اهریمنی او" ۱۶ نوامبر (۲۶ آبان ماه ۱۳۹۹) پخش می‌شود، اما به فاصله‌ی کوتاهی پس از تأیید شدن تاریخ پخش، اعلام شد که نویسندگان سریال از جمله "جک تورن" در حال کار بر روی فیلمنامه‌های اپیزودهای بعدی‌اند. اگرچه این سریال سفارش ساخت فصل سوم را دریافت نکرده، اما "کیسی بلویز" مدیر شبکه‌ی اچ‌بی‌او پیش‌تر گفته بود که فصل اول آمار بینندگان قابل توجهی داشته و به ویژه در نزد مخاطبین خردسال و والدین به محبوبیت رسیده و به همین سبب او مشتاق است تا فصل‌های بعدی نیز ساخته شوند.

در فصل دوم "دفنی کین"، "روث ویلسون"، "امیر ویلسون"، "آریون باکاری"، "اندرو اسکات"، "ویل کین"، و "لین-مانوئل میراندا" نقش‌آفرینی می‌کنند. بازیگران جدید سریال نیز "جید انوکا"، "ترنس استمپ" و "سایمون کربی" خواهند بود.

به گزارش 30نما، اچ‌بی‌او در توصیف فصل دوم می‌نویسد: "فصل دوم در حالی آغاز خواهد شد که "لرد ازری‌یل" پلی به دنیایی جدید باز کرده و "لایرا" پریشان از مرگ بهترین دوستش، به دنبال ازری‌یل به سرزمین‌های ناشناخته قدمی می‌گذارد. او در شهری متروک و مرموز با "ویل" برخورد می‌کند، پسری از دنیای ما که او هم از گذشته‌ای دردناک می‌گریزد. لایرا و ویل متوجه می‌شوند که سرنوشت‌شان این است که ویل با پدرش ملاقات کند. در همین حین، خانم کولتر در جستجوی لایرا است، و می‌خواهد به هر قیمتی که شده او را به خانه بازگرداند."

فصل اول "نیروی اهریمنی او" با وجود دشواری اقتباس از کتاب‌های "فیلیپ پولمن" تحسین منتقدین را برانگیخت و از "راتن تومیتوز" براساس ۹۴ نقد امتیاز ۸۰ درصد دریافت کرد. منتقد تلگراف به این فصل امتیاز ۴ ستاره از پنج داده و می‌نویسد سریال "یک اثر درام فاخر است که غریبی و شگفتی کودکانه‌ی کتاب‌ها و نیز گزندگی و تندی آن‌ها را به تصویر می‌کشد."

 

هالیوود سریال اچ بی او نیروی اهریمنی اش نیروی اهریمنی او
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین