کد خبر: 53358 A

ستاره سریال فرندز فاش می‌کند که در دوره‌ای تا مرز خداحافظی از دنیای بازیگری و وارد شد ن به رشته طراحی داخلی پیش رفته است.

ایران آرت: جنیفر انیستون به تازگی گفت که به دنبال یک تجربه بد در فیلمی که "تمام نیروی‌ حیات را از او بیرون کشید" کم مانده بود بازیگری را کنار بگذارد. 

به گزارش ایران‌آرت، این ستاره سریال "فرندز" (دوستان) گفت که این پروژه فیلم که چند سال پیش تولید ‌شد -اسمش را نبرد- باعث شده بود به این فکر بیفتد که به جای بازیگری فیلم، وارد رشته طراحی داخلی شود. 

به نقل از ایندیپندنت، انیستون به پادکست اسمارت‌لس به میزبانی جیسون بیتمن، شان هایس و ویل آرنت گفت:‌ "دو سال گذشته، (ترک بازیگری) به ذهنم خطور کرده است و این اتفاق بی‌سابقه است." 

او افزود:‌ "درست بعد از اتمام یک کار فیلم بود و به خودم گفتم، وای همه جانم را گرفت… مطمئن نیستم این همان چیزی باشد که به آن علاقه‌مندم. یک پروژه از پیش آماده نشده بود که همه ما در آن‌ها کار کرده‌ایم- و همیشه با خودت می‌گویی، هرگز، هرگز، دیگر هرگز به زمان شروع بازنمی‌گردم،… و متن آماده نیست."‌

با آن که انیستون نام پروژه مورد نظر را ذکر نکرد، اما گفت که فیلمبرداری‌اش را "دو سال" قبل از سریال "شو صبحگاهی"‌ (د مورنینگ شو) پروژه مربوط به اپل‌تی‌وی پلاس، انجام داده بود. سریال شو صبحگاهی اخیرا برای انیستون نامزدی دریافت جوایز امی را به همراه آورد.

انیستون به دلیل شرکت در تعدادی از پروژه‌های اخیر فیلم مورد ستایش قرار گرفته است، از جمله فیلم "معمای قتل"‌ ساخته آدام سندلر برای نت‌فلیکس و همچنین درام مستقل "کیک". در جوایز گلدن‌گلوب نیز، از او به دلیل "موفقیت خلاقانه" تقدیر شد. 

او به فیلم "مهمانی کریسمس اداره" در سال ۲۰۱۶ که در آن با بیتمن هم‌بازی بود، درام "پرندگان زرد" در سال ۲۰۱۷ (که انیستون در سال ۲۰۱۷ آن را "زیبا"‌ توصیف کرده بود)، کمدی نت‌فلیکس به نام "دامپلین"‌ و یا کمدی رمانتیک سال ۲۰۱۶ به نام "روز مادر" اشاره‌ای نکرد.

 

جنیفر آنیستون جنیفر انیستون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین