کد خبر: 53388 A

جمعی از بازیگران طراز اول سینمای جهان در تازه‌ترین فیلم آدام مک‌کی ایفای نقش خواهند کرد، فیلمی که داستان جالبی هم دارد.

ایران آرت: نت‌فلیکس و آدام مک‌کی بازیگران طراز اولی برای یکی از پرستاره‌ترین فیلم‌های چندین سال اخیر معرفی کردند. در فیلم "به بالا نگاه نکن" "لئوناردو دی‌کاپریو"، "کیت بلانشت"، "جونا هیل"، "هیمش پاتل"، "تیموتی شلمی"، "آریانا گرانده"، "کید کادی"، "متیو پری"، "مریل استریپ" و "تومر سیسلی" به "جنیفر لارنس" و "راب مورگان" پیوسته‌اند.

مک‌کی نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده‌ی این فیلم خواهد بود. "به بالا نگاه نکن" داستان دو ستاره‌شناس را دنبال می‌کند که توری مطبوعاتی برگزار می‌کنند تا به بشر هشدار دهند یک سیارک در حال نزدیک شدن به زمین است.

بسیاری از ستارگان بهار گذشته به فیلم ملحق شده‌اند، اما دی‌کاپریو مدتی برای پیوستن به پروژه تأمل کرده چرا که او باید به زودی در فیلم "قاتلین ماه گل"مارتین اسکورسیزی" نیز بازی کند. او برای بازی در هر دو فیلم برنامه‌ریزی کرده و نت‌فلیکس حالا می‌تواند پیوستن او به یکی از پرستاره‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما را جشن بگیرد. دی‌کاپریو تاکنون همکاری در چندین پروژه نت‌فلیکس را بررسی کرده اما هرگز به صورت کامل با شبکه وارد همکاری نشد. او یکی از معدود بازیگرانی بود که برای یک شبکه‌ی استریمینگ جلوی دوربین نرفته بود. فیلم "قاتلین ماه گل" او نیز توسط اپل پخش خواهد شد.

به گزارش 30نما با توجه به ستارگان پرشمار این فیلم، احتمال اکران شدن آن بسیار بالاست. تولید "به بالا نگاه نکن" قرار بود آوریل گذشته آغاز شود، اما پاندمی ویروس کرونا برنامه‌های مک‌کی را به تأخیر انداخت. این وقفه سبب شد تا مذاکره با بازیگران بیشتری از جمله دی‌کاپریو صورت گیرد.

مک‌کی این هفته در مصاحبه با "اینسایدر" گفته بود به این علت به تولید فیلم کمدی "به بالا نگاه نکن" روی آورده که بار سنگین اندوهی پس از کارگردانی "معاون" (Vice) روی دوش خود احساس می‌کرده است. مک‌کی سابقه‌ی کارگردانی فیلم‌هایی کمدی نظیر "گوینده" (Anchorman) را دارد.

 

مریل استریپ جنیفر لارنس جونا هیل آریانا گرانده نتفلیکس تیموتی شلمی متیو پری آدام مک کی به بالا نگاه نکن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین