کد خبر: 53674 A

گل گدوت تصویری از خود در کنار دو ستاره دیگر فیلم "وضعیت قرمز" منتشر کرد و تولد رایان رینولدز را تبریک گفت.

ایران آرت: رایان رینولدز هفته گذشته با پیام‌های تبریک تولد بسیاری از طرف سلبیریتی‌هایی از جمله هیو جکمن روبرو شد. سث روگن نیز ستاره‌ی "ددپول" (Deadpool) را "مرد سفیدپوست خوش‌تیپ معمولی" خواند. اما "گل گدوت" ستاره‌ی فیلم "زن شگفت‌انگیز" (Wonder Woman) پیامی هیجا‌ن‌انگیزتر از سایرین ارسال کرد. او به همراه رینولدز و "دووین جانسون" در آتلانتا در حال فیلمبرداری فیلم اکشن "وضعیت قرمز" است و تصویری از بازیگران اصلی در کنار "راسن مارشال تربر" منتشر کرده است.

گدوت می‌نویسد: "این تصویر در حالی گرفته شد که "راسن تربر" در حال سخنرانی باشکوهی به مناسبت رینولدز بود و لحظاتی بعد آواز تولد را به زبان عبری خواندیم و نوشیدنی نوشیدیم. راستش را بخواهید این‌گونه نبود… متأسفانه من امروز فیلمبرداری نداشتم اما فکر کردم که تولد رایان را تبریک بگویم! تولدت مبارک دوست من!" رینولد در پاسخ می‌نویسد: "می‌خواهم زبان عبری یاد بگیرم"

30نما نوشت این اولین تصویری نیست که از کارگردان و بازیگران در پشت صحنه فیلم منتشر می‌شود. رینولدز پیش‌تر تصویر دیگری در حال گفتگو با کارگردان به اشتراک گذاشته بود. جانسون نیز فاش کرده است که برای "وضعیت قرمز" سخت‌ترین تدابیر بهداشتی هالیوود در نظر گرفته شده است.

red-notice-gal-gadot

تربر و جانسون در فیلم‌های "آسمان‌خراش" (Skyscraper) و "اطلاعات مرکزی" (Central Intelligence) با یکدیگر همکاری کرده‌اند. مارس گذشته، جانسون گفته بود که "وضعیت قرمز" پرخرج‌ترین پروژه‌ی نت‌فلیکس تا امروز است: "فیلم ما، "وضعیت قرمز" (در مورد بزرگ‌ترین سارق آثار هنری، یک مأمور اف‌بی‌آی و بزرگ‌ترین کلاه‌بردار دنیا) پرخرج‌ترین پروژه‌ی نت‌فلیکس تاکنون است. از اعتماد و تعهد آن‌ها قدردانی می‌کنم."

انتظار می‌رود "وضعیت قرمز" در سال ۲۰۲۱ پخش شود.

 

دواین جانسون رایان رینولدز گل گدوت وضعیت قرمز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین