کد خبر: 53700 A

وینسلت برای فیلمبرداری "آواتار" آموخته است که بیش از هفت دقیقه نفس خودش را حبس کند.

ایران آرت: فیلمبرداری یک فیلم در زیر آب چقدر طاقت‌فرساست؟ این پرسشی است که باید از "جیمز کامرون" و بازیگران "آواتار ۲" پرسید. صفحه‌ی این فیلم در شبکه‌های اجتماعی به تازگی اولین تصویر از "کیت وینسلت" را منتشر کرده که در زیر آب مانده در حالی که وزنه‌هایی به مچ پای خود بسته است. وینسلت برای فیلمبرداری این صحنه‌ها آموخته است که بیش از هفت دقیقه نفس خودش را حبس کند.

کامرون و وینسلت پیش از "آواتار ۲" در "تایتانیک" (Titanic) با یکدیگر همکاری کرده بودند. در مورد شخصیت وینسلت در فیلم جزئیاتی فاش نشده، اما این تصویر نشان می‌دهد که او ممکن است نقش یک موجود دریایی با بال‌های عظیم را بازی کرده باشد. وینسلت یکی از چهره‌های جدید چندگانه‌ی "آواتار" است و به "سم وورتینگتون"، "زویی سالدانا"، "استیون لنگ" و "سیگورنی ویور" می‌پیوندد.

به گزارش 30نما وینسلت این ماه به "هالیوود ریپورتر" گفته بود: "برای بازی در این نقش باید غواصی آزاد را یاد می‌گرفتم و این تجربه بی‌نظیری بود. طولانی‌ترین زمانی که نفسم را حبس کردم هفت دقیقه و ۱۴ ثانیه بود، باورکردنی نبود."

"سیگورنی ویور" همبازی وینسلت نیز هفته‌ی گذشته گفت که برای "آواتار ۲" در سن هفتاد سالگی باید شش دقیقه نفسش را حبس می‌کرده و در بستر اقیانوس دراز می‌کشیده و خزیدن سفره‌ماهی‌ها را می‌دیده. او نیز با غواصان نظامی تمرین کرد تا بتواند نفسش را حبس کند. ویور می‌گوید: "نگرانی‌هایی داشتم. اما تمرین برای همین مواقع است. واقعاً می‌خواستم انجامش دهم. نمی‌خواستم کسی فکر کند: "از او سن و سالی گذشته، نمی‌تواند انجامش دهد.""

دیزنی "آواتار ۲" ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ و "آواتار ۳" را دسامبر ۲۰۲۴ اکران می‌کند. قسمت‌های چهارم و پنجم فیلم هم دسامبر سال ۲۰۲۶ و ۲۰۲۸ عرضه خواهند شد.

 

کیت وینسلت آواتار 2
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین