کد خبر: 53701 A

حق بدیهی چهره‌های شناخته شده تبلیغ کردن برندهایی ست که به هر دلیلی دوست‌شان دارند اما به تازگی حجم این تبلیغات و گستره آنها بسیار عجیب غریب شده است.

ایران آرت: شمالی‌ها در پیام‌های متعدد برای ایران آرت نوشته‌اند بیلبوردهای غرب مازندران پر شده از تبلیغات دو سه املاکی که روی آنها عکس‌های بزرگ از محمد رضا گلزار و بهنوش بختیاری است.

در نگاه افکار عمومی معمولا سلبریتی‌ها محصولات لاکچری و خاص را تبلیغ می‌کنند: جواهرات، ساعت، مواد بهداشتی،عطر و ادکلن ... شاید به همین جهت از دیدن تبلیغ چند املاکی و بنگاه مسکن توسط دو چهره هنری شناخته شده حیرت کرده‌اند.

البته آموزه‌های جهانی می‌گویند گستره تبلیغاتی سلبریتی‌ها می تواند بسیار بسیار وسیع باشد و از این منظر نمی توان محدوده مشخصی را تعیین کرد. کما اینکه اگر خاطرتان باشد این جریان در ایران با تبلیغ کولر گازی توسط زنده یاد جمشید مشایخی آغاز شده است.

محمدرضا گلزار که شهریور سال گذشته با تبلیغ "خودروی روور تشریفات" که هم دفتر کار سیار است هم اتاق گریم، اتاق پرو، آشپزخانه، اتاق خواب و ... سطح تبلیغات سلبریتی ها را چند گام زیر و رو کرد، حالا در کنار انبوه فعالیت هایش ، در حال معرفی مجتمع توریستی و یک جورهایی املاک تور در شهرستان نور است که پیداست تا دل‌تان بخواهد لاکچری است و از ما بهتران در آن سکونت خواهند داشت.

28427140_176926126276625_6319659671548329984_n

اما بهنوش بختیاری که بعد از آن ماجرای پر هیاهوی داروی کرونا هر چه تبلیغ می کند حسابی زیر ذره بین است هم در بیلبوردهایی در شمال ویلا و یک املاکی را توصیه می کند که گویا در صفحه شخصی اش ردی از آن نیست.

اما کار ویژه تبلیغاتی این روزهای خانم بختیاری، سلسله ویدئوهای دو نفره کوتاه با یک آقایی ست که تلاش دارند در قالب طنزهای زناشویی با متن های بسیار ساده ، جلب توجه کنند؛ چنین به نظر می رسد که این ویدئوها برای معرفی و تبلیغ این آقا به عنوان بازیگر است و اگر چنین باشد یک اتفاق بسیار عجیب غریب در دنیای تبلیغات محسوب می‌شوند!

Untitled

اما بازیگر همیشه حاشیه ساز سحر خانم قریشی نیز این روزها با یک اسپانسر یک کمپین راه اندازی کرده است که یک وعده عجیب با خود دارد.

سحر خانم که بعد از ماجرای پرهیاهو آقای پارک‌بان، تلاش کرده اندکی از حاشیه ها کناره بگیرد، در این کمپین وعده داده می تواند برای اسپانسرهای کمپینش ۶۰ هزار فالوور واقعی بیاورد. چنین ادعایی در حالی مطرح می شود که همیشه صفحات پر فالوور سلبریتی ها با این اتهام بد بینانه روبرو هستند که بسیاری از فالوورهای شان را به شیوه های غیر معمول جمع آوری کرده‌اند.

photo_۲۰۲۰-۱۰-۲۷_۰۰-۴۳-۲۹

photo_۲۰۲۰-۱۰-۲۶_۰۴-۰۹-۱۰

photo_۲۰۲۰-۱۰-۲۷_۱۵-۰۳-۰۸

این تبلیغات به حتم از ایده نوید محمدزاده برای تولید عطر و ادکلن نوید، عجیب غریب تر به نظر می‌رسند اما گویا کمتر دیده شده و نقد شده‌اند.

نوید محمدزاده

 

محمدرضا گلزار بهنوش بختیاری سحر قریشی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین